Putin měl dostat pořádně přes drž.. před osmi roky, když po Krymu běhali Ruskem vyzbrojení a vyslaní zelení mužici v neoznačených uniformách. Tehdy Putin tvrdil, že s tím Rusko nemá nic společného a pak tyto mužiky osobně v Moskvě vyznamenával. Tehdy se Evropa a celý svět na Ukrajinu vykašlali a dnes neseme následky.
Rusko zamrzlo v minulém století, mentálně, sociálně, ekonomicky i vojensky. Putin zřejmě žije opravdu mimo realitu a nikdo neví, co je schopen udělat. Snad se ho podaří včas eliminovat.
Putin k tomu, že Rusko použije jaderné zbraně:
"Ano, pro lidstvo to bude globální katastrofa. Pro svět to bude globální katastrofa... Ale k čemu je nám svět, když v něm nebude Rusko?"
------------------------------------ -------
Demokratický svět má co do činění s válečným zločincem, který neváhá vyhrožovat celému světu zničením jadernými zbraněmi.

