Prezident Zeman 2013-2018 :
Vím o Drahošovi, co sám řekl a udělal.
Vím o Zemanovi, co sám řekl a udělal.
O Drahošovi vím spoustu výmyslů, konspiraccí a lží, které se šíří po netu a které neřekl a neudělal.
O Zemanovi nikdo nic takového nešíří.
Vidíte ten rozdíl?
Nechci Vám kazit radost, ale zkuste si zjistit, co to je zahraniční dluh a kolik procent je v SR. Ke konci roku 2011 měla SR zahraniční dluh 68 procent HDP.
OK, já to tak neberu a ani se nezlobím, pravda je, že jsme v .... problémech až po uši všichni, ať s Eurem nebo bez, stát a EU jsou dnes největším problémem pro fungování malých a středních firem a živnostníků /ne překupníků/, cenově nikdo není schopen konkurovat Asii, Brusel řeší svoje komplexy, dluhy, kam se podíváš, válka s Iránem na spadnutí, ....., radši ani nepřemýšlet, co bude za rok, dva. Asi to chce žít a užívat, ale... Rád bych se mýlil.
Píšete o zakomplexovaných Slovácích, ale sám se k nim svojí poslední větou řadite. Češi si velmi dobře uvědomují výhody i nevýhody Eura, nejde dnes o splnění kritérií. Slovensko a Slováky znám velmi dobře /od r. 1975 jsem tam velmi často, mám tam řadu výborných přátel/, problém je v tom, že většina lidí u Vás nechce vidět a slyšet realitu. Dnes není komu co závidět, jsme všichni v problémech a do konce letošního roku to bude ještě výrazně horší. Zkuste mrknout třeba ne dnešní zprávy na HN - Finweb /např http://finweb.hnonline.sk/c1-56714010-slovaci-idu- zachranovat-giganticke-banky/, zkuste se zamyslet nad možností a způsoby jak splatit Váš dluh 29 mld EUR + cca 6 mld záruky za Eurozónu při plánovaném příjmu SR v letošním roce cca 13,25 mld /to už je trochu jiná matematika než dluh 46% HDP/ a nutnosti dostat schodek rozpočtu v příštím roce na 3% HDP. To bude teprve problém. Češi nemachrují a náš "kleptoman" má bohužel opět pravdu. Přeji pěkný den.
Odporúčame