Nove nie. Ale casom budu. Tie stare crepy mavaju vykuchane dpf, obidene egr a casto aj vstrekovace v hroznom stave. Takze dymia na bielo, alebo ak spaluju aj olej, tak az namodro. Policajti ale nic nevidia a necitia ...
Nove nie. Ale casom budu. Tie stare crepy mavaju vykuchane dpf, obidene egr a casto aj vstrekovace v hroznom stave. Takze dymia na bielo, alebo ak spaluju aj olej, tak az namodro. Policajti ale nic nevidia a necitia ...
A co tak smradlave dieslove bmwcka? V zime jazdit za takym smradom je zivot ohrozujuce.
Par rokov dozadu sa sirila info o mobilnom krematoriu. Z toho sa co stalo?
Ludia su im ukradnuti, snad sa nebudu trapit so psami.
Aj mne sa stalo. Isiel som cez krizovatku a ako som nou prechadzal, vypadli semafory, proste zhasli. Pozeral som, co sa deje zamnou a predomnou chlapik zastavil na ceste, cca 20m od krizovatky, bez moznosti odbocenia, lebo chcel. Sice tam nema co stat, ale spravil to. Skoro som do neho nabural. Odvtedy viem, ze rozne postihnuti ludia jazdia po cestach, teda ani ked sa na mna dedko pozera a vidi, ze som na hlavnej ceste, neznamena to, ze 15m pred krizovatkou sa mi tam autom nenatrepe a pojde 10km/h. Lebo ved som stihol dobrzdit. Sice ABS blokovalo a ludia okolo pozerali, ale ved nic sa nestalo.
Aj policia pozna pojem vikendovi vodici, ale nic proti nim nerobia. Jazdia v jednosmerkach v protismere, lebo ved jazdim po pamati a znacenie nevnimam, v krizovatke zastavim aj ked som na hlavnej ceste, nemam prehlad o inych autach, ale ved snad sa mi vyhnu, ked budem jazdit 20km/h, kruhove objazdy su ... kruh na rovnej ceste, smerovky nepouzivam, preco by som mal? ... toto su vikendy...
Ak sa tak stane, investicne byty uz nebudu ta top investicia na Slovensku :).
Nechcem urazit, premierovi.
Norska vlada ma vplyv na tych, ktori volia za udelenie Nobelovych cien. Je to stanradny korupcny mechanizmus pouzivany vsade na svete, preto Trump pise ministrovi. Tak to robi on, ocakava to aj od inych.
Vlastne ani take slovenske univerzity pri volbe riaditelov katedier nerobia inak, dekan si vyberie tych, co budu volit, ako on chce.
Presne tak funguje stat, len berie a este sa vyhraza.
Co tak ich podporit v chudnuti? Negativna motivacia evidentne nepomaha a ze tych negativ si za zivot tucni zaziju: smeju sa im ako detom, v teenage casti zivota to je snad najhorsie, potom problem najst si parnera, celozivotne bolesti a caste choroby, skora smrt, depresie ... mam taku ex-spoluziacku. Vzdy bola tucna a vzdy mi jej bolo luto. Kombinacia tucnosty a skaredej tvare je aj pre zenu uz privela. Schudla mnohokrat, ale vzdy sa vratila k obezite. Bojuje dalej, ale ja si ju pamatam tucnu este zo skolky a myslim si, ze ak nedostane rakovinu, zomrie tucna.
Uniest prezidenta cudzieho statu by nepreslo nikomu, okrem tych velkych :). A Rusko nie je tak velke, aby si to dovolilo. Ale co moze svet spravit proti US alebo Cine? Pokrytectvo vladne vsade, uplne vsade.
Ak by mu US sudy zakazali vytvarat si dovozne cla na cokolvek, kedykolvek a kohokolvek, bude mat problem.
V casoch krizy mala Odorova vlada obstaravat drahu pre nejake mizrene % bezcov, preco? Aky to ma dovod? Mame vyrazne vacsie problemy, ako draha s klopenymi zakrutami a kazda jedna vratane Ficovej ti da za pravdu :).
Ak ti napada listie na pozemok zo stromu suseda, zabijes kazdy strom na slovensku?
Na co? Sport nie je priamo prijmom pre stat, ale vydavkom (nie, cestovanie kvoli sportu nie je relevantny prijem statu). Ludi nahnat do fabrik, to je spravne.
Zial, sme v tej pozicii z hladiska sily. Ale historia to odsudi (aspon v Danksu a na nejaky obmedzeny cas).
Nahodou, Izraelu pomohol. A to by nas malo zaujimat snad viac, ako nejake NATO ci bezpecnost, ktoru clenstvo v NATO pre Slovensko znamena - mimochodom nenahraditelnu.
Ak sa vysadi Ozempic, vaha sa vracia v priemere po 1,7 roka :)
Opak, rezim spolupracuje s nim, vynutil si ju :)
Myslis si, ze Maduro mal okolo seba 100 ochrankarov, ktori na neho pozerali celu noc?
Ti Kubanci boli naokolo v zakladniach, kde vybuchlo niekolko rakiet.
Potiahne to strana :).
Ludia spoliehajuci sa na statny dochodok v sucasnom stave su uz trochu tak ... naivni, alebo nemaju inu moznost. Nevedia si z tych zobraceniek nasporit ziadne peniaze, neinvestuju, a tak zostava len chudoba.
Vies co mi pride nespravodlive? Ked dobry komunista - svina clovek, mal vyssi dochodok, ako riadne pracujuci robonik zniceny pracou. Ziadna doba nebola fer a ani tato nie je. Nie je ani fer, ze moj dochodok bude o 30 rokov nizsi, napriek vyssim odvodom. A ak tu budu aj nadalej vladnut mafiani a zlodeji, moje deti pojdu prec a ja tu zostanem napriek ich vychovaniu sam :).
Inak, aj vacsina oligarchov v Rusku ma svoje deti na zapade.
45% seniorov volilo sucasnu opoziciu, ale nezabudaj, ze aj KDH je opozicia a tradicne dostali vyssie percento medzi veriacimi = 11% dochodcov! Tych nemozes zapocitat do progresivnej opozicie. Navyse KDH volilo aj so sucasnou koaliciou. KDH nema kaolicny pocential s PS a SaS, nechcu totiz zahlasovat za povinne prerozdelovanie transsexualov do rodin.
Odporúčame