myslis s tym Ficom co bol v opizici? :DDDDDDDDDDDD
myslis s tym Ficom co bol v opizici? :DDDDDDDDDDDD
To pisali tie co sa vozia na lexusoch a deti davaju do skuromnych skol kde za plati 1200 eu an mesiac????
si to mylis s Ukarjincami
Izreal prec z Palestiny
nebluzni a radsej napis o povrazenych 50 000 zien a deti Izrealskymi okupantami...ty podporujes genozudu a to je tretsne
to im napisala AI? :DDDDDDDDDDD
Dakujeme Brusel
a ze sa usmieva:DDDDDDD
Nech zije Rusko
preco? bojovat proti izrealskym okupantom sa nesmie ale ruskym ano?
a preot je EU v takych sckach ako je :DDDDDDDDD
Fetaka Zelenskeho he dnes nechvalil parlamnet ako prezidenta.....skoncil
A kedy koncer pre nase chore deticky???? tie vam smrtia ale nacisti nie?
to co za blaboli tam pise novonarik o brutalnmom napadnuti???? Si to asi myli s brutalnym napadnitim rusov v odesse Kijevm a ich upalenim zaziva
ako zadarmo? nic nie je zadarmo:DDDDDDD
Nech zije Rusko
Presne fassticky dkatoro z Kijeva musi vratit Sloevakom to mu NAd dal
a potom sudruh?
Ktora cast? :DDDDDDDDd
Ukrajinsky parlament nepodporil Zelenskemu aby vykonaval mandat prezidenta dalje.....hup oficialne je dikatar
Odporúčame