Kym Fico si podava ruky s lidrami celeho sveta, Simeckovi ostala Vasaryova, Stanke a Onanik :DDDDDDD
Kym Fico si podava ruky s lidrami celeho sveta, Simeckovi ostala Vasaryova, Stanke a Onanik :DDDDDDD
EU si nezasluzi Fica
ako Simekcovcom zrusli USAID tak uz ani ludi na namsti nemaju z coho vyplacat a tak ich chodi menej amenej
Fico opat vyucoval krasa....poloRetradovany Simecka z osobitnej skoly sa zasiva za PC a pri sparani v nose mu nic neostava len vypisovat tliachaniny .DDDDDD
s ozpizicnymi lidrami Bieloruska, ci Venuzeuly sa predza stratava cela EU ...len nasko Simecpucku nik nechce:DDDDDDDDD
jasne, som na toho vlastneca a drzitela proatlanytickych hodnost skoro zabudol
Ano stale nas okupuju ...ale Trump ich chce stiahnut
Kym Fico si podava ruky s lidrami celeho sveta, Simeckovi ostala Vasaryova, Stanke a Onanik :DDDDDDD
Simecka po standing ovation v USA pre Fica
Fico je najlepsi premier
to budy tym ze 3,5 roka tu vladol Odor z Matovicom co zanechlai sekeru 23 mld....
nie je preto treba zakon FARA
z americkych dani, a je verejne coiinan osob. Verejnost ma pravo kontrolovat novinarov
pane takto strapnit Simekcu?
Reklama na Fica isla cely vecer live v telke USA......waw
co nacko? dal si si xanax? to ste vy nervavy, zniceny, psychycke trosky...necitat ten dezinfoweb Dennnik Nacostov a chiod von do prirody:DD
Odporúčame