to je nieco ako u nas dedinska mimovladka Zastavme korupicu :DDDDDDD
to je nieco ako u nas dedinska mimovladka Zastavme korupicu :DDDDDDD
USA, Rusko, Ciny, Brazilie, Turecka
vidis kam to Odor dotiahol
ano chodila, lebo bol nesvojpravna....Fico nechodi po instrukcie
To je ta izolacia Michal? kde si ty kym Fico je v USA? :DDDDDDD
preoc by to mal? Ved to nie je Caputova:DDDDDDDDDDDDD
To tak dopadne ked ti majitelia nakazu ze musis neico vypocit aby si zakryl uspech Fica, a potom AI napise toto a Siecka zverejni :DDDDDDDD
Tak sa to robi do psej matere.....Fico kraluje v USA, Simecka sedi doma a spara sa v nose
nevoem co to je....ale Dennik NAcoytov siriacih bludy necota
Neviete preoc teraz Simecka neziape ze nas Fico taha do USA? :DDDDDDDD
Fico respektoval volby a nechcel zmenu majdanom blokadou minsiterstiev a ochromenim statu ako gruzinci z Mier Ukrajina ale referendum....comu nerozumies nacko?
Presne napriek zdevastoavnym financiam po Odorovi, zlacneli potraviny, nie su tu migranti a neposilame nase zbrane nackom....Bordel tu sa snazia robil len zufaly majdnisti comprehrli volby.....nie Fico
viac transparentov ako ucastnikov :DDD
Ako opustil uz Simecka nepovedal:DD zabudli mu napisat
ved ste to kritizovali a zrazu robite to iste?
Odporúčame