kde?
Stanke este sa neodstahoval? na co caka? nema na listok?
Parada...kavierne pistia, to je dobra sprava pre Slovensko
Zuzanke sa splnil sen, sedel vedla nej tak blizko a este sa aj usmieval:)
Sak to je jasne. Ked nelizez zadku usa embassy tak si prorusky....dezolati maju v to jasno:))ň
jihaditatranka uz si sa odstahoval so stankem?:))))
zda sa ze na tomto vlaku ho zazreli:))
krasny zvuk je to...balzam na dusu:))
ano hlupa verona chce referendum o predcasnych volbach:))))
asi jej zabudli povedat ze bolby boli pred 2 dnami:))
Stanke uz odisies neviete?
Hamran uz zbaleny? sak sluboval ze sam odijde ked vyhra fico...co sa prilepil na tu stolicku?
to su fakty...tak nes sa drzi ustavne zvyklosti
To bude gol ked Fico dojedna mier na ukrajine...
moznu u vas v kaviarni nacko:)))
fico je obvineny? v com?
ten krasny pocit ked povalaci z kaviaren vyplakvaju:)))
Odporúčame