ty estebacko komunisticky aktivista-
kritizujem vsetkych - aj fica- ale nevsimat si debility matovica - to sa ozaj nedalo prejst mlcanim-
inac klames ako kazda cerveno komunisticka - hnida-
u mna na rozdiel od tvojho skriekanie- najdes aj spustu navrhov riesenia-


