ani som nevedel -ze bratislava ma vela okresov- alebo toboz nejake mesto-
co sa clovek nedozvie-
ani som nevedel -ze bratislava ma vela okresov- alebo toboz nejake mesto-
co sa clovek nedozvie-
jedine stastie v tejto situacii je to- ze dnesna opozicia -nie je az tak debilna -ako ta minula a dnesna vladnuca-
lebo to chaoticke dristanie premiera- je fakt cire zufalstvo-
typicka reakcia- stekajuceho ratlika-
niekto vyslovi nazor-
poda informaciu-
a vy -haf-haf-
ako matovic -skoro by som sa nedivil -keby to pisal -on-
je rovnako tak vynimocny -ako zaprdeny robertoficino-
se. na nich zvysoka- vidis - ze tutkovia si ani nevsimli- ze uz niesu v opozicii-
ziapu ako kojenci tyzden neprebaleni-
este maju novinari -trpezlivost- lebo je to aj ich zasluha - kto je premier-
sulika moze slak trafit-
kollara to kruti ako keby mal tanec sv- vita-
caputovej -aj ruska spadla - z toho co matovic vyvadza-
jedine co nemozu -tak zvalit debilitu matovica na fica- preto tu stekaju-
matovic ma otvarat- organizovat - robit vsetko preto -aby to bolo-
bohuzial - na -TB- to asi nedosiahne-
od piatku slubuje nieco velkeho - aby v pondelok urobil -trt palovu-
no a z teba by bol idealny zahmlievaci -perohryz-
co to je - ventilovat svoje problemy so sebaprijatim ?
pozeram na ttv-pl-
skoro som sa docvaral -
v krajine - vsetkych vymozenosti - trumpovom kralovstve- zorganizovali tombolu- prva cena - toaletny papier-
kto vyhral -ma vraj stastie-
blazon zo stajne- mozgovych invalidov - tu dristotuje-
a co je tam tak svetoborneho ?
len to co uz od piatka slubuje- a co uz bolo-
je evidentne-ze matovic je - uplne bezradny- dristanim na -TB- to nezachrani-
uz si to priznajte-
dom zvedavy kde bude vlada -ked sa niektory nakazi- lebo tam zbytocne taha ministrov a nepovedia ani makka -f-
ty si ale baganca- ak si bol v karantene -tak chapem- vladne snad - matovic- co strasite stale s ficom- alebo vam hori kudel pod zadkom ?
promoreni-propagoval aj johnson a uz lezi na - intenzivnej starostlivosti-
keby uz neumierali od kojencov cez mladych produktivnych-tak by som povedal ze je to -riadena selekcia -
mozno boli -uz davno nie su rozumni-
zaax si obycajny taraj -
rozumne sa s tebou neda- si platena plostica-
tebe to trha zilami- lebo fico ?
pozri si potom -matovicove nicnehovoriace aj asi 12 x za den-
byvam v 15-poschodovom baraku-
mozes mi doverne povedat - koho odhalia- jedneho ci vsetkych -
na kazdom poschodi 5 rodin-
a takych cinzakov mam okolo seba 5-
chcem serioznu odpoved a nie - tvoje- steky-
ak si schopny- normalnej komunikacie-
obvykle -ked -mozne to urcite je- tak vzdy sa to vyuzije-
fakt je ten - ze teraz nikto nevie- kto vsetko to moze robit-
navyse v dobe zakazu -stretavania sa aj uplne zbytocne-
no ja by som radsej chcel vediet -kedy sulik volal kocnerovi a o com ako -predseda narodnej rady-
tebe len obcas takto ?
alebo sustavne-
tak isto si to moze aj fico vypnut- a mozu ho bozat-
je pravda-ze zakon ma plno nedostatkov a ked by s nim prisiel fico- tak ho media a hlavne matovic roztrhaju na franforce-
ked to robi matovic- tak je to odrazu -koser ?
neblaznite-
mafiani sa poucili z thremy- maju postove holuby-
preto kynozia dravce otravami-
Odporúčame