ten -korona - ma grady- ani cerveni nevyhnali ludi z kostolov-
lepsi ako chuck norris-
ten -korona - ma grady- ani cerveni nevyhnali ludi z kostolov-
lepsi ako chuck norris-
vyser si ho sam - ked mi donesu jedlo z obchodu - herci lebo nemozu hrat - tak sa nepohnem -
budem si prdinkat na gauci-
ked musim na nakup- tak zakaz vychadzania je na dve veci-- na h...a este vacsie h....
na co mas tu tekvicu na krku-
2 podrezani -bez hlavy -
5 dobodanych
na juhu francuzska to nieje hrozba ?
ty cudino-
nehlasal nieco podobne aj johnson a uz je v nemocnici-
ta jeho to uz ma asi tiez -nedajboze aby to malo vliv na jej tehotenstvo-
asi sa uci od matovica- akurat -ze to nedosiahne nikdy-
a kto schvaluje -bordel a huriavk -tak v krcme po pap-po chlebarni-
po chlapsky a nemusia to riesit -sudy -moralisti-pravdolaskari-
zaax sa nam prebudil z deliria- uz zase trusi-motovicobrifingozaaxoviny-
obycajny provokater-
take hnede co sa lepi na kosele-
ak je -600 km fitipaldi - chlap -premier a nie -vystraseny zajko- tak nech urobi to iste ako babis-
rano o tretej obkolesili ohniska nakazy- a nepustili von ani dnu nikoho- 14 dni- a je klud-
kto je v karantene-prisny zakaz chodit von- postarat sa mu o potravu -
v polsku porusil karantenu a vyfasoval pokutu 20 000 zlotych- co je myslim dost odstrasujuce-
matovic navrhoval pri inych deliktoch -ze kto bonzne- tak mu stat odpusti poplatky-
teraz z podobnej kvoty by dal -oznamovatelovi polovicku - komu by sa nehodilo 2000 eur zaokruhlene na cele cislo- ved povedal-ze to nieje udavanie -ale ochrana zdravia a zivota-
ked by som videl ze sused kasle a flaka sa po dedine- tiez by som ho bonzol - ja aj zadarmo-
a ma to vyriesene- nemusi robit konzilia-
jedlo by nosili -herci - spevaci- tretosektari- do osad - poradcovia pre romske otazky-
ucitelia- uradnici- naslo by sa ich vela- vsetci co nepracuju a dostavaju cast platu-
ty mas vynikajuci nick- dupa-ako dupa-
co vychadza z dupy ?
nuz to co aj pises-
-PSUKY-
tolko zbytocnych dristov - daj nieco o trumpovi -ako ho tam miluju-
korona je svina-
je mu jedno ci rus ci american-ci slovak -ci talian-
zaujimave -ze v tom rusku slovensku- to robime ---zatial--- daleko lepsie -ako -ti vraj bohati co vladnu na zapade-
napis oslavne ody na trumpa-mozno si toho vsimne-asi tak-ako putin -tento tvoj vyplod-
az teraz som pochopil preco kompa zdrhla od fitipaldiho-
stalbert- co ti si-si ?
dochodcovia sa raduju-
plne vlaky ich vozia do tatier- vecer sa vracaju - uzivaju si - tak co tu trepes somariny- vari len neveris matovicovi ?
Odporúčame