a kain zabil abela-
nezavidim -diskuznym trulom-co musia obhajovat -kvapockovu zavlahu-
ked skoncia sichtu-musia sa zgrciat sami zo seba-
co mas stale s tym ficom-
co bez neho sa ani nevys... ?
teraz sa stara - kvapkova zavlaha-
no a na tom ma velku zasluhu -sulik -matovic- kollar-
ze nevedeli argumentmi porazit fica- nemyslis?
a nemal drzat hubu nahodou matovic ?
ty advokat -pritapanych
zaspala si dobu-
palce uz ukazuje niekto iny- staci sa pozriet na zaznam schodze-
no a matadori su aj vo vladnej- cvarge-
nejako ti unikaju suvislosti a realita- len jednym- SMER- om-
pan na nebesiah - ma ozaj tuto podtatransku zemicku -rad-
ked by vladlo toto s kiskom - neviem si predstavit-
toto je politolog ako s - kozej -3.14-ce-patron taska-vraj parlament zacal pracovat rychlo-
to si mali valat sunky ?
-VSETCI- co tam maju funkcie- tam boli aj predtym-
a ti novacci ? ti maju len jednu jedinu povinnost- sledovat ocami-PALEC-
no a nova vlada ? ani jeden jediny jej clen nevie prekrocit svoj opozicny tien-
zoberte matovicovi -mikrofon-plagaty a zblazni sa-
bohuzial-
timpe-ty si klasicka ukazka toho-ze z debility sa neda vyspat-
nema rodicov-
jeho vyrobila- nejaka zmutovana -korona -3.14-ca - na d-3 tlaciarni-
zbytocne si vyletel s nervami-
sarisan popisal realitu-
- ty si zobrazil katolika verne- s tym...hlupe stanovisko nema ani v r-ti miesto-
knazi mozu sluzit omsu- na dedinach prenasat miestnym rozhlasom-kazdy da euro za -stavu do amplionov- a je to- veriaci vylezu pred dom a su na omsi-
nuz sem ozaj zabludi menej turistov- ale my sme ini ---kabrnaci---
my si to totiz dovlecieme sami-
vsetko -tebe podobni-
boze co si ty za bozie hoviadko -to este sa to hoviadko moze urazit- ze ta k nemu prirovnavam-
estebaci-komunisti- udavaci- banda cervena od kisku cez prezidentskych poradcov- budaja- az po teba ty
estebacko -komunisticka pupusikovska plostica-
clovek by si myslel- ze vsetci co tu pistali ako mysi pred kocurom -pred volbami-
ze teraz sa budu tesit- konat- ukazovat-ako su lepsi od smeru -
a ono trt palovu- tak ako dristali predtym-tak isto dristaju aj teraz-
od matovica az po - sebe-tebe- timpeho-
dristy-dristy-dristy-
chudiatka- asi zmagorili a nevedia co dalej-
nic ine nevedia len to -co robili doteraz-
kydy-pidy- starej blazkovej-
ak fico stal za prd- tak tito teraz stoja - za septik z velkomesta-
smutne-ale je to tak-
Odporúčame