je 12 dni po volbach- bez skladat vladu a nie tu -dristat-
je 12 dni po volbach- bez skladat vladu a nie tu -dristat-
vsak igy- riso-kompa- maju carovne riesenie- co sa jasis-
a ked nebudu -tintili -vantili- kolar -namnozi-
jedno je iste- vlada robi dobru pracu-
-nebyt drbnutych kaviarenskych blavakov- co vozia korona- z talianska a teraz po slovensku-
tak by tu bol eden-
to je uz tak ubohe ako ked 15 rocny dezo kradne prvakovi desiatu-
ved je po volbach- tak konajte a nesulajte holubatka zo soplikov-
ten co sa krmi kiskovou stolicou- je ozaj - michelinsky gurman-
kurde -lenive hnojisko- a preco to uz nerobite-
co robi novo vymenovany premier- vala sa v chlaste- objima sa s kiskom v grciancoch-
cuchaju v deliriu- na nieco co stratila - kompa-
ponozkovy batman- si miesto - rusok- objednava kosele-
a ten - totok - tratic spermii- sa sklebi ako rozbita tekvica- a ty s nimi-
vy nic nepotrebujete- ale naraz sa neobidete bez - krizeneho hrocha s tulenom - alias- mihala-
co ked by jedna svietila aj tebe-
ty si taky zhmutovany matovicovsky trkvas- ze to az boli-
inac ta veta caputovej - ze umierat na slovensku sa oplati- nadobuda krutost reality-
preco tu uz nieje nova vlada ?
zasiva sa ? spekuluje? lajdaci ?
vsetko dohromady -
je zbabela prevziat vladu-
podobne zbabela -tak ako ty -zo svojim kydanim-
SULIK ste s MATOVICOM -zbabelci-
obycajni -niktosi-
uz ste mali mat po menovani ministrami-
12 rokov ziapete- ako je smer neschopny a odrazu je to -opacne-
drichmete- kavickujete- varite parance -ci kieho dasa- vladu nie a nie uvarit-
jedine co tam chybalo- ze neuronila slzu-
zbytocne - kydy-pidy - starej blazkovej-
...sulik musi este pritiahnut k sebe po mihalovi aj- galka- nech su ----trtkovia pohromade----
neschopnost -zatial este opozicie- dohrabat sa k niecomu rozumnemu - to je ako by si chcel od kapra aby zniesol vajce-
tento zdegenerovany pupusik - je vo svojom tranze-
chudak- je ako mihal - prd ako chlap- ale steka ako - alfa samec-
nic ti neprajem - len aby na teba skocil najzakernejsi -
ty si drbnuty ako 15000 tisic slovakov- co vedeli do coho -idu - ale my ideme - lyzovat-
ty zbabely mamrd- teraz hovoril expert-- ze svajciari su na tom este horsie-
v celej europe je -NEDOSTATOK- tychto prostriedkov-
ale preco to baranovi vobec pisem-
debili su vsade- v opozicii .- ich priamo pestuju-
preco ten - debilko -igorko- nezlozil vladu- a dnes uz vlada mohla byt menovana-
lebo je taky sralko ako aj ty-
na kazdy post - ste mali 5 kandidatov a sulik si musel vziat za poradcu- ZRADCU- mihala-
ked mu sijes kosele a on ti pohrozi - ty-ty-ty-
ako minister financii - mozem cokolvek-
tak nebudes sa ospravedlnovat ?
dnes v ramci boja protikoronaviru- vypustili z blazincov-
lahku maju troskovu-
- besneho dobreho psa-
satyricona-
-neprislo-
ringelo -pupusik - sa ide roztrhat od besnenia-
diskuzia sa zvrhuje na - pervezne chutky- kdejakeho uchylaka-
ADMIN- ZATVOR TO-
ty mas tu svoju uz rozodratu od - kemkeho- ze zavidis?
Odporúčame