keby tu boly normalne objektivne media- tak zo sulika urobia- trhaci kalendar-
jeho bezcharakterne prijatie toho - este horsieho netvora- mihala- tak to uz bol vrchol politickeho nevkusu o ludskom ani nepisem-
keby tu boly normalne objektivne media- tak zo sulika urobia- trhaci kalendar-
jeho bezcharakterne prijatie toho - este horsieho netvora- mihala- tak to uz bol vrchol politickeho nevkusu o ludskom ani nepisem-
preboha a co by sa ucili- ved su vraj 10 x lepsi ako cely smer-
tu je klasicka ukazka ake debilne reci su pred volbami na mitingoch a aka je potom skutocnost-
sulik sa dokonca vysmeje mat ministra zivotneho prostredia-
ty sa staraj o matovica a hlavne o sulika-
na TB- VYPADAL - ZE HO TO TRAFI-
sklbal sebou ako ked podrezes moriaka-
bajusko ved oni su 15 x lepsi ako bol smer- aspom podla medii a ich - nafuknute -ego-
tak to dokazte- vari len nechcete kopirovat - smer-
odrazu ho chces davat za priklad?
co ste pozrali halucinogeny?
nestacim sa divit-
vraj - smer nas vzor-
aj toto dokaze vypotit- baj-baj- ba jaja-
ze ta hanba nefackuje-
bezte naliat tej svojej mudrosti- sulikovi- teraz plakal a sklbal hlavou ako -maly sopliacik- ktoremu rozslapali hrad z piesku-
ale -ale- co tak naraz taka otocka-
pomalu vam dochadza -koho vsetkeho ste podporovali ?
niezeby fico nepotreboval preplesk- tym som sa nikdy netajil-
strasne ma sra- stvalo- ze ho ma nahradit takato zlodejska opozicia- ze nedokazala za celu tu dobu vygenerovat- nieco zmysluplneho-
ako vidiet- to vase- lebo fico- to doviedlo do aj tebou obavanych koncov-
ty si bol tiez jednym z nich-
ty si fakt taky zdegenerovany syflom ze trepes nezmysly? tato vlada bude vladnut - ZAKONNE- az do vymenovania novej-
inac to nejde-
aspom vidiet ako klamete vo vsetkom-
kto za to moze- ze ten guru -politicky genius-matovic- nieje schopny zlozit vladu-
casu ma aj 4 roky - ty drbnuty- v case krizy sa prejavuje- kvalita politika- ta terajsia zvolena- je banda zbabelcov-
netrep tu ako pokazeny flasinet -kolko mal casu - fico-
bud si timpe sam - alebo fakt opisujete stejne noty-
VYHRALI STE- a zbabelo sa krcite za pelegriniho-
mne by to mohlo by u trenyrok - ja som ich nevolil ani predtym a ani teraz- len maneskonale stve- ze len vrestite a prd robite-
dnes je piatok 13-teho - roku 2020 a nie v 16- ci 12-tom
dnes je zivotunebezpecna kriza- ak si si nevsimol - je - NUTNE A PREPOTREBNE- aby to uz viedla -NOVA- VLADA-
sedite na dupach- hasterite sa -miesto aby ste vykopali z ministrstiev tych neschopakov- ako tu ziapete-
ono je to take farizejske- nic nerobit -ale zo zakulisia vrestat a za nic nebyt zodpovedny-
ste banda zlodejskych ZBABELCOV-
ty si fakt debilko-
poslednych par rokov - ste vrestali- lebo fico- lebo fico-lebo fico-
sem tam lebo- iny smerak-
tak neotacaj kone za voz-
ty nevidis ako si z teba matovic robi tupca- sprosteho volica- skrachovanca- a to suche pri ceste- ked sa boji vladnut ?
preco uz nesedi vo vlade ?
lebo je zbabely bliakat tupovin -presne ako ty-
ty drbnuty -pozri sa do kalendara-
je 13.3-ti 2020
a je zivotne nutne aby ta zbabela opozicia - chytila opraty do svojich paprci-
maju dokonca ustavnu vacsinu-
taku zbabelu zberbu- vylakanyh poondiancov - to je fak terno-
mala ihned zvolat - caputka parlament- musi do 30-tich dni- moze kedykolvek -
tak isto pripravena opozicia co mala aj 10 geniov na kazdy post- odrazu sa boja- odrazu -nechcu vladnut-
zbabelci-
a ty s nimi- zbabelo stekas-
a kedy uz zbabelec matovic nastupi ako premier-
potom tieto dristy budu zbytocne-
preco sa chova ako potkan - a necaka s vladou u radicovej- na vymenovanie-
tam si obrat svoju frustraciu-
dlazobnokockova teplomilna chrapac- sa tu odbavuje-
este ti bolo malo - ti traja chlapcekovia - v parku ?
ked uz admin trpi vselijake urazky-
take ...vada ------ako ty -si nevsimli- ze je po volbach -
preco si zbabely ako maly smrad a uz nevladnes -
tym padom odstavis tych smerakov-
aj na to si zbabely - ty diskuzna chrapac-
bojite sa vladnutia - ako cert kriza-
a ste frustrovani z vasej zbabelej nemohucnosti-
mamlas si ty aj s matovicom - ked admin tu trpi daleko horsie nadavky-
v dobe krizy - je NUTNE- urychlene dosadit do vlady tych opozicnych geniov-
nemyslis ?
alebo ta platia - za vykricanu hlupotu-
++++++++++++++++++++++++++++
uz mohol vladnud keby sa nepoondial -
zena musi mat rusku - ked mu perie to zahnedene- aby sa nedogrckala-
v casoch krizy -nepohody- sa pozna- vodca-premier-
tu vidime- poondiateho matovica aj s tymi tromi- ministrantami-
jemu este nikto nepovedal- ze by sa mal chovat ako premier a nie ako ozraty bezdomovec-
len ty si baran-co bucha kotrbou do stromu-
pusti si vyjadrenie - DUSANA ZUPKU- humanitarneho hovorcu OSN a Svetovej banky-
NEDRISTAJ TU MATOVICOVSTINU-
ste prihriati rozumovo vsetci v opozicii alebo len tvoj kolektiv ?
ty teplomilna chrapac - co znasilnujes predskolakov- a mas 3.stadium syfla- lebo tvoj zbytok zdegeneerovaneho mozgu to jasne dokazuje-
ty si zase schopny - buzikoanalo-kozomilec-
ty este vegetujes ?
uboha troska-opozicie-
preco uz nevladne ten guru opozicie-
parlament mal byt zvolany- 3.3-ti -
vlada menovana 5.3 -ti a uz mohla robit zazraky- zatial si lenivo vala tie teple tojase-
a ty tu vrestis ako by ti ich zrovna kliestami pomalu odstipovali-
tebe dezo tu kocku dlho buchal o tekvicu-
Odporúčame