to je reinkarnovany ringelopupusik - ktory nemoze prezut- kiskove fiasko-
ze je kiska uz len epizoda v historii- to uz pochopili aj v presovskej kancelarii-
to je reinkarnovany ringelopupusik - ktory nemoze prezut- kiskove fiasko-
ze je kiska uz len epizoda v historii- to uz pochopili aj v presovskej kancelarii-
no a co - vsak nech uz vladne-
ja mu to doprajem- jemu- sebe uz menej-
inac dostal viac hlasov ako ti co sa tam nedostali-
a mali tam byt-
kiskovi- sulikovi- zamrzol usmev a lojzovi s mivkom a turbanom - sa vykrutily huby ako ket ich trafi- slak-
ty nemozes byt nic insie -ako estebacky- komunisticky pacholok-
ti radi rozkazovali- ty nie a nie sa odputat zo starych zvykov-
to by nebolo dobre-
musi smer- sns- prejst nejakou premenou- aby boli volitelni-
inac tam nakluse beblavy s trubanom - uz sa poucili- co ja osobne povazujem za este horsie ako to co nastupuje teraz-
ako vo filme- cisarov pekar-
-nech sa historicky znemoznia-
potom - SNAD- sa nieco zmeni-
a este- nech bol smer akykolvek- nedal na - zamini- hercov -dzurindu a teraz to politicke piskla-
toto je evidentna -trafika- a nie kontuintna politika-
to bude pribudat rapidne- kym sa neumudrime-
stacilo si precitat- DECAMERON-
recept na prezitie je tam popisany dobre-
europa nevedela zastavit viditelne bacily -
teraz odrazu chcu zastavit to neviditelne? co ani ruska nezastavi ?
zacinaju zatvarat hranice- a vtedy nevedeli ?
to len tak -na okraj-
vsak matovic s kollarom to postavia u nas uz na buduci tyzden - ak im sulik odklepne peniaze-
ty -bolsevikvpici-
ty si sa taky debilny narodil ?
preco ta -madam prezidentka- nezvolala parlament- tyzden po volbach a matovic nezlozil vladu do tyzdna-
- ved odbornikov maju na kazdy prst desat-
JA TI POVIEM PRECO- LEBO JE TO ESTE VACSIA BANDA NESCHOPAKOV AKO TA KTORU KRITIZUJES-
-ake pokutne videa - ty dement- ukazuje sa -ze je to pravda- a uz vobec to nerobil smer- ze to kiska dristal ?
nie su...nie su...nie su...nie su....
ano - NIE SU- v celej europe- ty debilko- ci my sme bohatsi ako taliani-nemci francuzi- ked ani tam - NIESU-
bliakat vie kazda ovca -ked je bez barana-
uz tyzden mohla byt nova vlada- ta nas zachrani-
a uz taka drbnuta veta- mame usmievajuceho premiera-
je unaveny smutny - ze i taka titulovana sliepka primarka- za baksis zoberie nakazeneho medzi personal-
aixis- debilom budes tu aj ty s tvojim dementnym pupusikovym klubom- taky stary komunisticko-estebacky klub-
pisem to iste co ty- ked uz admin niekolko dni tu toleruje urazky-
figelko- mas len pravdu v tom ze peniaze dostavaju podla hlasov-
u matovica patria jemu a jeho zene + este trom z rodinneho klanu-
kto ma oci- vidi
kto ma usi-pocuje
kto ma rozum -pochopi-
amerika dnes neokupuje v europe pomocou bombardovania- az na vynimky-
zavolaju si potencionalnych mladych politikov na preskolenie- potom im spravia- reklamu- ludia naskacu na pekne slova a zvolia ich no a ti uz tu americku armadu pritiahnu -akoze vraj -
bezpecnostny dazdnik-
niekde -kde su tvrde hlavy - tak vam nahadzeme bomby s obohatenym uranom - teda plaste- cert ako diabol - ked by to urobili-muslimovia- tak by tomu hovorili- spinava bomba-ba nasli sa aj take individua - co to nazvali -humanitarne bombardovanie-
inde sa zase napiekly kolace a pozvala sa gruzinska jednotka- co triafala do tercov-
v nemenovanej krajine- zavcas rana si vitazna strana zaparkuje pred ambasadou-
na co bombardovat-
ved - quislingov bolo vzdy a vsade plno-
ked si hras zo slovickami mozes si to tak mysliet-ale ked das honosny nazov - hyhienicka -podlahova manazerka-tak stale jej bude deti v skolke- skole -hovorit-pani upratovacka-
tak to mas aj s vladnutim- pokial je v ustave - VLADA- a nie-
- SPRAVOVATELIA PROSTREDNICTVOM KOMPETENTNYCHA ZODPOVEDNYCH-
tak sa mozes aj pretrhnut -ale matovic bude vladnut-
napisal si zbytocny drist- konecne -ako vzdy-
ty si sa odkoal vyliahol- z akej araninej puce-
co keby tak teba dal niekto dole-
zasluzis si-
po troskach - teraz sa to zoberie -tryskom-
drzte si klobuky - ficime z kopca-
celkom delikatna situacia-
organizovat protesty proti tejto vlade bude -tak trosku- hucpe-
lebo vlada je vsetko mozne-len nie prianie istej ambasady-
som strasne zvedavy ako ju daju dolu-
co si vymyslia-
jedno je iste- dlho to tak nenechaju-
- najslabsi clanok celeho divadla je sam buduci premier-
skoro mu ani nezavidim- lutovat nebudem-
ako sa hovori -mnoho psov - zajacova smrt-
no a mimo diania a ocakavania sa ocitlo nie mnoho psov- ale cele svorky vyhladovanych vlkov-
to je hoax- ked to nepotvrdi todova- tak to nieje pravda-
a to ho bude doplnovat - oplodnovac ako predseda parlamentu-
dvaja- co ani po slovensky nevedia-
bude sa hovorit- zlaty bozkavac vyloziek a to je uz co povedat-
a ty si spala ako sipkova ruzenka celu dobu co vladol smer ?
kto tu zaviedol taku hnusnu moralku v politike- nebol to nahodou matovic? s remisovou- celym SaS-om - prezidenta nevynechavam-
praveze sa zda byt ocividne- ze to zrejme horsie bude- teba sa chce veselo umierat ? neboj - dockas sa- prezidentka to slubila-
Odporúčame