skor vybuchol a roztrhalo ho na kusy a urobil dieru nejaky kiska na NAKA- ked uz-
skor vybuchol a roztrhalo ho na kusy a urobil dieru nejaky kiska na NAKA- ked uz-
pupusik estebacik - fasizoidny -
prid mi vylizat-
tanier- nechce sa mi umyvat-
ty si pablb na 56-tu-
az sa to zjavi vedla teba -potom napis nieco -ty hrdina-
budes zaondiaty aj za usami-
neprajem ti nic zleho - len 14 denny pobyt v karantene - kde sa vyskytol virus-
a cakal kedy sa prejavi alebo neprejavi-
ty hrdina-
kupte si - Decameron- precitajte a budete vediet ako prezit v takej situacii-
ty si chytry ako poliacikova ponozka v parlamente- kde kupis ked nikde niesu-
vsade je embargo na vyvoz- a hlavne vyrabaju to cinania- a teraz se... teda kaslu na cely svet-
vazni dnes ? srandujes ? maju ludske prava- ty si spadol z vesmiru ?
nehlupni- a kto ma behat bez obeda?
ty si cely fasizoid-
pisat vies -ale rozum si z toho nepobral-
aspom tu si presne ukazal - ze cely smer a ani kalinak - nemali policiu -pod svojim vplyvom-
o com ste tu skriekali ako opice v hladomorni-
tomu sa hovori padni komu padni-
alebo
brat-nebrat z ceresne dolu-
no vidis a toto dosiahla ta prava kapitalisticka spolocnost-
ficovlada a dzurindofernet vlada su na tom skoro fifty fifty-
uz len necelych 10 rokov a tato - demokracia - bude pri moci tolko ako boli komancovia- 40 rokov-
a vsetkych tvojich 12 bodov sme dosiahli v demokracii-
cely tento porevolucny humbug dosiahol iba to - ze 60 % ludi na otazku -
-- aky bol komunizmus ? odpovedaju -- ZLATY--
zbytok 40 % je banda zlodejov a vygumovanych liberalov-
tak o com to steboces- vrabciacik strapaty-
a preco potom este po 30 tich rokoch nemaju nemci na vychode rovnaku uroven ako ti na byvalom zapade- ?
mas pravdu - komunistovi kiskovi sa dari najlepsie-
mne by sa pacilo-
kotleba 33 %
matovic 33 /
smer 33 %
ostatni 1 %
nema kto - todova sa hompala na kolienkach a korda lezi pod kandelabrom-
nechcel by som byt policajtom-vysetrovatelom-prokuratorom v okoli popradu-
chlapi- nezavidim vam-
stara dobra taktika- ked ti hrozi pruser-
hadz ihned okolo seba -blato-fekalie - po oponentoch-
ludia uveria tomu - ze si oblateny -ohnojeny- nevidia- kto to urobil-
a ked mas todovu- na kolenach - kordu ako nosom orie chodnik- a ti pisu ako zblazneni- ze ty si vinik-
no tak ukazka- goebelsovej taktiky- dnesnych medii-
dnes sa objavila fotka -mladeho kisku s mladym -nicholsonom - niekde v zahranici-
uz chapete- ako zapadaju ozubene kolieska do seba ?
Odporúčame