dnes sa na teba pozera kamera v pocitaci - aj televizia ta monituruje - a ty sa este divis ?
dnes sa na teba pozera kamera v pocitaci - aj televizia ta monituruje - a ty sa este divis ?
super dobra poznamka-
aspom vidime - kto ma policiu-prokuraturu -pod palcom-
na sulika netreba--skrabalkov- s
sulik sa zhovadil- sam -
a ty s nim-
ty si drbnuty ako elektricky stlp v burke-
a co koho potom - kolko ja mam penazi-
ty si leninsko-stalinisticky odron- coby si chcel vediet aj to co - ...riem-
take komunisticke myslenie- ktore liberali - dotahuju az do posledneho srobku-
to uz nemohol hlupejsie odradit este potencionalnych volicov ?
:-)))))))))))))))))))))))
++++++++++++++++++
jemne vtipne-
1000 bodov-
nehnevaj sa -v tom pripade vyzeras a pises ako blondina- Z domu lasky-
alebo zivnostnicka z E-55-
FICO A NIE FICIAK- uz priznava -ze bude v opozicii- tak sa netrasie na nic-
pre mna za mna - nech si v opozicii sedi aj 8 rokov- tak mu treba-
ovsem niesom az tak drbnuty -aby som sa tesil na tych odronov co su teraz v opozicii-
jeden vacsi zlodej ako druhy- jeden vacsi hochstapler ako druhy- jeden vacsi drogovy mafian ako druhy-
ak sa na nich tesis- tak si bud ako oni- alebo si zmanipulovana-
problem nieje fico- ten nech ide do certa- problem je - opozicna hanba- sam delikvent-
ak sa mozem opytat- tebe sa pacia ?
predsa ked nechcem niekoho - tak by som mal aspom tolko vediet- ze tam nechcem este vacsich grazlov-
ty uz tam si - tak kup --cuco-- a privitaj ho nalezite -ako sa na dvoch bezdomovcov slusi a patri-
asi to ide s opoziciou dolu vodou s preferenciami- ked tu pupusikovci saleju- ako ista spolocnost po vyplate davok-
strana smer- zaujima takych fasisticko komunistickych estebakov ako je pupusikova banda-
bez nej by ste pokapali od hladu -niekde pod mostom-
kiska sa dogrcia- sulik podreze- truban s poliacikom zdroguju- hlina skonci v krcme pod stolom- kollar sa pojde -vysukat-
ty si pohladas viazanku z hodvabu-
ja len dufam -ze po pol roku-roku budes taky hrdina a priznas sa - co si bol za i.....
ty fakt za to nemozes - ze si sa vyliahol z hnoja-
ty si tiez gay- tak o com tu dristas- take hluposti - odkedy chce smer -adopcie homosexualnymi parmi-
ani dezo z osady - tolko neklame a nebryzga taky hnoj ako ty-
ako pise adina- nie vsetko- ovsem plyn v kupelke a na wcteda kurenie a ohrev vody-im isiel aj v horucavach -
lebo ako povedala majitelka- neoplati sa jej platit technika to zastavovat a v septembri zase pustat a kontrolovat- elektrika podobne- pohonne hmoty podobne- najomne tiez-
takze suma sumaru,- podobne ako u nas - stuku v leningrade som kupil za necele 3 eura za kilo-
ine su zase drahsie- nuz ale kup si aj u nas - lososa- teraz som kupoval - riecneho z kanady - 6 kg za 4500 ceskych - musel som pren do frydku mistku- ked chces kvalitu-
zanedlho mas lietadlo - bratislava petrohrad - bez viza- mozes sa ist pozriet na vlastne bulvy-
oplati sa vidiet - pamiatky- jednym slovom ---nadhera---
ty nie si len hlupy -ty ani nerozumies -co ti kto hovori-
bohuzial mas pravdu-
hovori sa- zmena je zivot-
ale zmena k horsiemu ?
to moze chciet iba politicky sadomasochista-
a ze tu aj tu na diskuzii ich zopar beha- to je vidiet-
tu sa ukazuje bieda opozicie- chrapali celu dobu- nevyprofilovali ziadnu osobnost- stacilo im -lebo fico-
nech je ako chce byt - na pelegriniho nema ani jeden znich-
premierom sice moze z nich byt hocikto-
lenze bude to bieda a utrpenie-
jedine snad remisova- s prizmurenim vsetkych oci- aj to len ako zena-
mistrik ? to snad nemysleli vazne ?
lenze co na to matovic?
nuz -bude to este srandy kopec-
Odporúčame