wrestling je divadlo-
mma- realna bitka -
wrestling je divadlo-
mma- realna bitka -
kusnyrka zase si si lokla?
odkedy vlada zvysuje ceny cohokolvek- mas delirium ?
neurazaj pamiatku zomreleho svojou drzostou- ty memorial-
pupusik tebe uz drbe uplne- si prepracovany-
ak je memorial pocta- nuz daj si inkognito- matovic -ozivovac nezivych-
no a kollar tiez -kotlebovec-
a po nedelnej debate - niekedy poobede - bude nim aj matovic-
ale pani zlatica- zat mal meno - kuciak-
a uz by ste mu mohla dat pokoj-
lebo - cikutanie nieje prijemne ani tam -
no a este sest vagonov prazdnych flias od fernetu-
a 36 vedier -ochrany knazskych bicikov- lebo knazsske mozu robit zazraky -
aj v pozehnanom veku-
a este spaleny olej po nedelnych reznoch-
pupusikov klon- fast kotleta- ma fioso- 3+ v 1- ty estebacka plostica-
bez lestit kiskove zrkadlo na kotrbe-
ake demokraticke od opozicnika-
aby sa ti do tej tvojej tlamy netrafil prv niekto iny a to tak - ze budes do vianoc srkat polievku cez brcko-
odkladali si do poistovne- ty zhnity baklazan-
vsak to onedlho na teba pride-
bez poistenia- automaty ta neuzivia- drogy ta znicia- a zlost - ta je dobra na vredy-
tak pokracuj-
volit je svate pravo kazdeho ja ti niekde radim- koho mas volit ?
nevolim ziadneho skorumpovaneho politika z opozicie duplom-
nevolim fica-ale niesom az taky dement- aby som ---lebo fico--- volil este vacsiu zlodejsku cvargu-
ako to robis asi ty-
a co si potom ty?
hayzel preplneny- aby si si uzil svojej mediciny-
prajem ti aby ti potom pisal taky dement ako si ty-
pupusik -uz si sa nacisto zblaznil?
ty si ten -bez- t- kedy on tvrdil-ze platila-
boze aspom citat sa nauc - ty pupusik v jednom-
zavrazdil si svojich doma?
ty asi niesi dochodca vekom -ale myslienkami si denglavy 105 rocny dedko-
sice debilny priklad- ty sice obrabas - ale tak isto ju obraba aj zakonny manzel aj ked podla teba- malo- lenze obraba- tak ty zakoite utries- ak najprv nedostanes po papuli-
to bolo take strasne nechutne ako diskuter - nidhogg
nuz sulik zopakuje - to co uz urobil- drisne -dph- tentoraz na 28 %
co si bol chlastat s kiskom v lietadle ?
fuha -tak ty mas aspom 91 rokov - demencia z teba tecie ako pot z kiskovho cela-
nechces po 60 -ke - ludi hned do plynu ?
slovo fasista- tu lieta casto-
ale na teba to sadne ako -nit- na nocnik-
Odporúčame