keby to nebolo take absurdne- tak clovek by si myslel- ze kiska je - putinov agent-
ale ktovie....
keby to nebolo take absurdne- tak clovek by si myslel- ze kiska je - putinov agent-
ale ktovie....
bohuzial smutne na tom je to - ze bol aj tvojim a aj mojim prezidentom -
niesom - zdrogovany beblavy s poliacikom - aby som sa valal a protestoval v parlamente-
demokrat skripe zubami -ale respektuje volby-
protiklad je sfasizovana estebacko-komunisticka opzicia-
ale maly mafianko- co sa stalo- ze uz zacinas otacat ?
vsak to aj smeraci uz davno hovoria- dokonca aj konaju-
no pupusik -neondej sa - na putina kontak nemas - ty jedine holandsko a este na ukrajinu-
treba si so smutkom a niektori aj so zlostou- priznat-
mali sme prezidenta -bezcharakternu krumplu-
to je najslusnejsie co sa da o nom povedat-
pSSt- neruste im poradu- estebackeho fasiSStu tepleho SSlovaka poslali na spionaz-
popradcan - uz je to zbytocne -
obhajivat kisku- moze len - OZEMBUCH-
jooooooooooooj -
keby todova bola ako tak pri rozume a pisala clanky o vsetkych lumpoch v politike-
to by bolo zdesenie- kto sa tlaci do vlady-
kiska si mohol z noblesou uzivat titul-prezident-
klamal -klame -
musel sa tahat s francom o pozemok ?
len povaha naboba mu to nedovolila- chcel vsetko - a ako to vypada -bude mat naozaj
tych 7 ci 12 rokov- na co sa odhadol v slabej chvili - on sam-
vsade na svete by ho bulvar roztrhal na franforce- tu pisalkovia nejako podivne cusia-
ze by tie tajne prieskumy boly az take hrozive ?
kiska sa poti-
beblavy of truban hlupnu akoby v tranze
galko so skupinou robi kotrmelce-
matovic nejako podivne mlci-
jediny ako taky dovod dal - svete div sa- kotleba
danko laviruje-
bugar sa znemoznil -zazvonil mu zvoniec
a fico ? asi sedi u telky a rehoce sa-
co keby media zablokovaly vsetke diskuzie -az do - 1.3- ti -
nebol by to prispevok k dusevnemu zdraviu ?
zamestnanci parlamentu im vysli v ustrety-nechali svietit cely parlament-
takze aj cestu na - wc-
vacsiu blbost si uz o sebe nemohol tresnut ?
dal som ti plus z idiocie- a ako to ma ten danko pocut- ked je tam mumraj ako v etnickej skole- pozor -etnik je viacej-
ze si to pocul v telke- to nieje smerodatne-
staci povedat- chovajte sa ako poslanci- kritizujte - toto zviditelni -svk-parlament po celom svete-
kde prdinku vedia kto je fico-ci beblavy-
a-mafioso -je taky -cement ze to az buci-
hulvat -urazac starsich ludi-
ten sa nenarodil toho arana ked sa prejedla kapusty- vyhnala- opacnym vychodom - z budy-
paneboze co si ty za primitiva-
kto nedovoli nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
obrat sa na beblaveho-
namietku musis podat oficialne a nie revom - odniekial z vesmiru-
no smiech je vraj dobry - este mas cas do 29.2-hy - do 22.00
:-))))))))))))))))))))))
ty si komik -
nevidis tu taktiku- neschvalit nic ?
zvalit to na -beblaveho s poliacikom ?
tak sa utesuj- mne sa naopak paci - nech tam vydrzia -az do volieb-
akurat mi na tom vadi jedna vec- ze opozicnici- kopiruju-hitlerovsko-stalinisticke metody-
zavadzaju fasisticku metodu vrazdenia demokracie-
ak ti je este do smiechu- tak - aj ty sa dockas-
mne je smer tak ako aj ty u niecoho - co vypusta exhalaty-
akurat urobil pre ludi aj vela dobreho- co ale znivelizoval fico bytom a hlupostou ked kandidatoval za prezidenta-
inac v opozicii vidim este vacsiu zlodejsku cvargu- ak nie daleko horsiu- uz to raz ukazali- co dokazu-
a odrazu to nieje mrhanim zo statneho rozpoctu ?
paneboze- revete tu o dusu -ze je to populizmus a toto uz nieje ?
nuz smer -to schvali jedna dve a bude sa smiat- ked nebude vladnut- ako tu kikirikate celu vecnost-
Odporúčame