uz od praveku sa hovori - radsej neskoro -ako vobec-
mas s tym problem ?
alebo len tvoj vykrik zufalstva?
uz od praveku sa hovori - radsej neskoro -ako vobec-
mas s tym problem ?
alebo len tvoj vykrik zufalstva?
a preco aj opozicia to neriesila uz davno-
to musi s tym prist az pred volbami?
kiskovi to teraz posepkali?
bol prezidentom 5 rokov a nic-
ak praviciar povie- treba adresne- vzdy to znamena -odrb-
pockaj na schodzu parlamentu- ten rozhodne-
potom sa budes divit- kto to podpori- potom stekaj-
neboj - ja som sebestacny-
nemusim ako ty pisat gebuziny za judasov gros-
ono bez bananov - datli- citrusov prezijes- bez krumpli - kapusty- svine - tazko-
a to je tych 30 % co sme neboli sebestacny-
co za -posukancov sa tu rodi-
darmo- tepla vlna - prinasa to iste -ako prejedenie az po vytravenie-
zasadny omyl je v tom - ze o afganistane sa pise len v suvislosti z ruskym vpadom-
ono tam uz storocia predtm chceli - basovat - ine krajiny-
to sa chce vymazat z historie-
mam rad idiotiv - co vedia- co je dobre-
keby stvoritel chcel nech nejeme maso - tak sme polo ovce-polo kravy-
nad ostatnym je zbytocne diskutovat-
mudrlanti vymysleli ze spenat je naizdravsi- po rokoch - hlupost -non plus ultra-
nejedzte maslo -upchava cievy- bola rodna sestra masla- kym sa nezistilo- ze je to ako plyn niekde- na co niesu dobre spomienky-
nejedzte vajicka - vraj cholesterol - dnes ? konzumujte - najlepsia vyziva-
straky velmi dobre vedia-co je dobre-
podobne bravcove- mast-
a dnes ? - vraj je to najzdravsie- pokial to krmis tym -cim sa krmilo od praveku-
- proste jedz -co ti chuti - neprezieraj sa- skor menej ako viacej-
proste -drz sa svojho rozumu a nie vedeckych dristov-
tie sa menia -podla poziadaviek - kde koho-
sebestacnost bola- prasa v chlieve- kapusta v sude- zemiaky v groble-
sliepky -zajace-kozy- nepocitam-
polnohospodarstvo sa zacalo likvidovat - vencoflaskovou revoluciou-
potom jeden dement tvrdil - ze skoda kopat motykou - ked dovezieme lacnejsie-
tak oponuj - ty uboziak-
no a este si pamatame traktory na rieke usury-
a ked fantazirujes- za chvilku budu dve velmoci - USA- to nebudu-
za cinu si dosad realitu-
no logiku to ma a velku- bohuzial - danielito to diriguje -
hadzes mimikry -prd ti je to platne-
ty asi mas plnu vanu priatelov-
no dva tyzdne pred volbami ide ironia stranou-
copisal 5.2 -to naozaj nebudem hladat-
mam obavy- ze korupcnici si kupia kazdeho- a ako by si zostavoval vladu z 25-tich koalicnikov?
myslis si dobre-
mna prekvapuju praviciari-ze k svojej volbe potrebuju-prieskum-
tlaciarenka- lutujem ta - ked ti urcuje tvoju volbu nejaky prieskum -
u mna vzdy - koho poznam -kto co urobil a nie nakvakal-
stare dobre- podla ovocia poznas ich-
Odporúčame