smer som nevolil -ani nebudem-
ale ako mu beblavy pomaha - to sa len tak nevidi-
ti mafiani okolo poliacika sa vzdali najvacsej zbrane-
nabryzgat na smer a sns- vsetku spinu-
cela opozicia bola nachystana na opozicne oralne orgie-
a tito babrosi to dodrbali na ultimo- no nieje radost mat taku opoziciu?
teraz uz nemozu cuvnut ak nechcu byt za obr zbabelcov a neschopnych . ebilkov-
tak im prajem - VYDRZTE- DRZIM VAM PALCE-


