ale pochopil - ty si jeho mama ?
dalsie tupelo- co sa bez prieskumov ani nevyondie-
nemas svoj rozum?
kazdy notoricky opilec v deliriu sa poti ako -ia-ia v saune-
pozri sa na kisku-pred kamerami-
potom pis nieco o ficovi-
zato dzurindovi a radicovej islo vzdy len a len o ludi-
az tak velmi- ze im ukradli este aj potravinovu pomoc pre chudobnych a madam-ta ukradla kde co este aj knaza do postele -aby ho hned vymenovala za poradcu vlady-
--POLIT-MAFII- S OPOZICII - NEJDE O NIC INE -AKO DOSPLHAT SA KU KORYTAM-
BINGOOOOOOOOOOO- BINGOOOOOOOOOOO- BINGOOOOOOOOOO
ty asi ani nespis bez - prieskumu-
tiez potrebujes nasepkavaca ?
mna prekvapuje volic opozicie- ktory je praviciar a bez prieskumu sa nevie pohnut-
potrebujete vodit za rucicky ?
alebo to mas v popisu prace - takto sa znemoznovat ?
a preco prave 2 %-
uz tym omedzujes tych co maju 1 % - ked tak bez obmedzenia-
ked sranda tak poriadna- uz len taka debilovina- strana musi mat + 5 % koalicii staci- 7%- nech musi mat -ked nie 10% tak aspom 9 %ja by som naopak uvital pre vstup do parlamentu aspom 8-9 %
aspom by sa precistila chut nadrbat si strany-
k comu su nam -3- az 8 koalicie-
aj sulik a aj danko -potom skucia - ze nedalo sa- lebo koalicia-
no vidis a bez toho sa nevie niekto rozhodnut-
takto sa ovladaju ti - co ich treba vodit za rucicky-
kupodivu sa toho dozaduju praviciari- co uz vobec nechapem-
saso- ty jeden trpak- co sa bez medii a prieskumov ani nevy....
ked je prieskum zmanipulovany sfalsovany ako to uz neraz bolo- tak naletis na klamstvo ?
volis podla klamstva ?
ty si naozaj -az tak drbnuty ?
ak akademia vied ma taketo,,kapacity'' tak sbohom - zdravy rozum-
co sme nepricetni- aby sme volili podla - casto sfalsovanych prieskumov ?
co ma po tom -co robia volebne staby-
ty obcan druhej kategorie aj s tym slnieckom nad tebou-
mozno sa kiskova strana aj dostane do parlamentu a bude mat aj nejakeho ministra-
lenze- KISKA UZ BUDE NAVEKY -LEN A LEN UZERNICKO-PODVODNY - ODRON-- mozete sa aj roztrhat - tu spinu z neho nezmyjete-
ale pupusik - neondej sa -
ja niesom ako ty- estebacka kancelaria na vyrobu nickov-
len reagujem na tvoje grcance a tvojim stylom - ochutnaj si svoju metodu-
no aby si pelegrini vzal prsiplast a dazdnik - aby ho tie grcance netrafily-
s fernet lady -by som sa nevytahoval-matovic je v razi mozno aj bez chlastu-
no grcajuci kiska- tomu uz tiez zvoni- hrana-
cervenohnedy komunista sedel s kozou donedavna v grasalkovicovom palaci-
komunista junior sa vratil tam kde chodil ako pionier-
no nech pije kolko chce ale nezgrca na verejnosti kde co a kde koho- ako tvoj milenec kiska-
bez to povedat kiskovi- ten saleje a zuri ako aj vy vsetci
ani sa nedivim- ze ste tolko rokov v opozicii- - len som ti napisal tvoju metodu - a ako vidiet zabrala-
coby si pustal - teraz hovoril na -ct24- a veru opozicia by si to za klobuk nedala-
nehodnotil kvalitu videa -ako vy vsetci kiskovi deratizeri- len povedal - ze su tam pre kisku dve zarazujuce veci- ak si zvedavy - najdi si archiv -ct24-
Odporúčame