no ako malo staci k tomu aby sa isty diskuzny klub radoval ako kojenec na sladky cumlik-
ja by som sa aj tesil -keby opozicia vyhrala- keby to -ako obvykle -neskoncilo katastrofou-
no ako malo staci k tomu aby sa isty diskuzny klub radoval ako kojenec na sladky cumlik-
ja by som sa aj tesil -keby opozicia vyhrala- keby to -ako obvykle -neskoncilo katastrofou-
typicka reakcia toho- komu ta tehla uz drisla na kotrbu-
pupusik v agonii si ty - ten tvoj kiska pojde brucat-
a tak si ho miloval-
no predseda parlamentu -je mala funkcia?
je to druhy ustavny cinitel - sulik je horsi ako nakazlivy korona virus-
na odkazy hitlerovca zasadne neklikam - su infikovane -
aku myslienku ma ta tvoja poznamka-
hnedy smradlavy si ty- cely od hlavy po paty-
rumunsky 15-rocny student-sa nabura do siete pentagonu- robi si tam co chce-
putin zvoli pomocou pocitacov -americkeho prezidenta-
nemocnica v cechach neoperuje- lebo siet napadli hackeri-
po celom svete - hackeri vykradaju banky- ide o miliardy-
v cechach pri volbach 10 min. pred koncom vypadla siet-
do tej doby bola kalouskova strana beznadejne v prepade-
po naskoceni pred 22-hou ked naskocila- topka- zazrakom presla do parlamentu-
a matovic chce volit pocitacmi-
dokial sa deju tieto veci- tak ani nahodou-
kazdy musi platit- kamionisti by mali platit- 2 x tolko- je s nimi bordel na dialniciach a na okreskach ani nehovorim-
moj nazor-
cestujem dost casto - tak nedristaj-
dokonca aj wi-fi sa najde- nielen v -IC- a -EC- trasa cadca-zvolen -bratislava je plne pokryta-
kosice -bratislava tiez-
no aj starsie sa najdu- ale nieje to katastrofalne-
zvelicovat par poruch - to je take - trubovite-
zlodeji boli dosial vsetci co vladli-
vrahovia su niekde inde nez v koalicii-
apropo - ako nazves za dva mesiace 7-ci 8 spolok?
ta dlazobna kocka ti spadla na kotrbu ?
preto pisem -ze treba kricat- na kazde zvysovanie -na kazdy zbytocny tretosektorovy bordelistan
+ vsetko co si spominal -
boli dvaja co ja poznam a chceli dobro- mozno je ich viacej - jedneho ukrizovali
a jeden minister financii- co slubil len pot-drinu a ciastocnu biedu-
nejaky minister englis- podarilo sa mu- len za odmenu ho zastrelili-
kto si dnes da do volebneho programu- biedu- utahovanie opaskov - aby sme zili -len z toho co vytvorime ? no nikto-
ty si sa tak poskladal v krcme pod stolom -
ked uz -tak platime dane- vsetci do jedneho- ci zo mzdy -ci z podnikania-ci z -PH- a vsetci bez vynimky v obchodoch-
a kolko tych vlakov zhorelo?
a kolko aut nedoslo do ciela a velakrat s tragickym koncom-
si normalny ?
to treba hovorit - ked chcu sudcovia zvysit platy- ked to chcu ucitelia- uradnici-vojaci-policajti-hasici-
a vsetci ti co su plateni z rozpoctu-
---niet z coho---
treba si pozicat-
zbrojit musis- lebo - NATO
kradnut sa neprestane nikdy-
ale ako volebny drist -je to pekne-
pupus to uz ake zubrienky tahas do diskuzie- a este s takymi argumentmi-
sebova asi uteka od sulika- k trubanovi- nuz vypotili- takuto debilovinu-
vsak nech si to da opozicia - ako vladny program a bude mat 99.67 %
ty skaces z nicku do nicku- ako komunisti do grasalkovicoveho palaca-
nuz tebe to musi poradit- cerveny komunisticky magor-lesko - co mas pisat-
kisko-suliko-trubano-matovico -hlino barani sa ukajaju nad tym ako vam komunisti radia a aj tebe zvlast-ty baran z kosiaru-
ako mate volit- cervena-komunisticka -novinarska osipana- napise- madam to precita a ty za dusis blahom-
proste vy komunisti blacite....
Odporúčame