boha jeho- a kde sa berie ta naivita - ze opozicia nebude robit to iste -ako to uz robila-
boha jeho- a kde sa berie ta naivita - ze opozicia nebude robit to iste -ako to uz robila-
z -lsns- nikto nepojde do vlady - ci uz priamo alebo s tichou podporou-
okamura je od -lsns- len taky 10-ty odvar cajicku z kotlebu a ani - babis- nemal tolko odvahy -
niektore veci cez- EU- neprejdu-
vstupis do klubu- musis drzat hu...
no a z tohto ani nejde odist- anglia je ostrov- a velmoc - nad ktorou nezapadalo slnko a aj ta to mala tazke-
hm -ked myslis-
dzurinda bol obcajny zlodej -
stat zo slovenska urobil niekto iny-
len ho potrebovali odstranit-
tie demarse z EU- to bolo co ?
dohrabali sme sa do - EU- NATa-
tam nas chceli mat- nuz nas maju-
nie sme anglia- aby sme im urobili- fakac-
a to tvoje- uvidime- uz sme videli-
len hlupak opakuje dvakrat po sebe tu istu mamlasovinu-
ale ked niekomu nieje rady- niet mu ani pomoci-
nuz podobnost s p. caputovou- kopla muza-kopla milenca a isla robit politiku-
takato striga-ovlada slovensko
alebo odrazu to nebude platit ?
aj teraz sa spina derie k moci -
a protestujes ?????????
nie ospevujes-
hodil si bumerang -vratil sa ti a drbol do kotrby-
preboha !!!!!!!!!!!!!!!!
a cim si to chces predstavovat ?
no musi sa uznat-ze zohnal mudrejsich poradcov-
polepsil sa od tej doby co robil zazraky a ozivoval -chudobne vdovy-
matovica nezaujima politika- matovica zaujimaju miliony za hlasy volicov-
a to je jeho cele- credo-
vyzera to tak- ze este vacsi tragedovia -ich idu nahradit-
kolko staci ku stastiu-
almuzna za prispevok a zapredana dusa-
aby potom neutekal ten ozivovac mrtvol -
tiez sa polahku vmesti do tych jeho parametrov zlodejiny-
hovori sa-
kto chce kam-pomozme mu tam-
opozicia chce do pekla- nech ide-len nech nas tam netaha zo sebou- teba mozu-
uz raz to dokazali- ze vedia dodrbat aj nemozne-
takze - cest vasej komunistickej praci-sudruhovia na cele s sudruhom kiskom - sudruzke prezidentke- co ma poradcu -ocka komunistu leska-
-porucime vetru desti- to je nase volebne logo-
si saso z cirkusu ?alebo 7 rocny - co veri na rozpravky ?
sulik ma viacej ako 1000 napadov-
posledne nesplnil ani jeden jediny-
ked sa ich pytali-preco nesplnili nic-
poliacik -povedal - nedalo sa- koalicia nechcela-
co myslis co splni v 6 ci 8- koalicii-
smer nemal nic - urobil vela- a teraz sulik chce este aj to zrusit-
a nespominaj kradnutie- kradla aj dnesna opozicia- vsetci- az na trubana- ten ma ale zase inu spinu za nechtami-
kedy uz dostanete rozum ?
tebe vytrhal rozum -
uz len to je zazrak- lebo vytrhal to co si nikdy nemal-
ked niekto vidi co v polsku stvara-ten maly musolini-kaczinski a minister-spravodlivosti+hlavny prokurator- v jednom -
minister - ziobro-
ked -duda- podpisuje ustavnych sudcov o tretej rano- ked niekto vie co vyvadzala poslankyna pawlowicz
a co taky komunisticky prokurator -piotrowicz- a oboch vymenovali za ustavnych sudcov-k tomu tresty pre sudcov- nuz nedivim sa ani jourovej a ani -EU-
nikto-kto ma vsetkych 5 ci 10 pohromade nepochybuje- ze kazda zmena by mala priniest-nieco lepsie-
co prinesie vymena fica - za tento spolok- co je dnes v opozicii- to ukaze cas-
uz vsetci -ukazali- co dokazu- az na trubana- ktory je -antipolitik a tiez ma na rovasi kadeco-
jeho urazlive vyjadrenia k casti spolocnosti- su do neba volajuca drzost- to je len mala perlicka na jeho -
-vraj politike-
o ostatnych z opozicie len tolko-
-- starych psov -novych moresov nenaucis--
nuz ale kolko aj tu - zalykajucich sa diskuterov- skace- vola -hosana-
cital tu niekto od -mudrasa-mcc- a inych pupusikovcov - ako a co by sa malo zmenit ?
ani nahodou-
jedine- lebo fico-
koniec koncov -zasluzi si to -lebo pri takej opozicii- je umenie prehrat-
zmena by mala znamenat- cestu k lepsiemu a uz vobec nie k horsiemu-
uz raz to dokazali-
zostava len dufat- ze to nedodrbu-na ultimo-
precitaj si poriadne a to najmenej 100 x - co o slovakoch co dru hovori taky- truban- pupusik ty si adoroval aj komunistu- kisku-
zaujimave je to- ako sa da relativizovat zlodejina-
klasicka ukazka toho co dristas je- kiska-
100 x klamstvo a mladi to zeru-
zmena je zivot-
cize nic nove pod slnkom-
len asi pojdem dat na modlenie-aby sa neopakovala situacia s podrzbalonikom-
pri novych predcasnych by bolo take zemetrasenie-ze vitazom moze byt aj ten co zerie bodliaky-
bodaj by nie- hned som mal dvojnasobny plat-
jedina chyba bola- ze mi to niesol holub- fajta slubotechna-
zakruzil nad hlavou a -vypustil -one- ako dzurinda z huby-
ty si bol asi -uctovnik pri vystavbe-braniska-
Odporúčame