modli sa-aby boli vobec v parlamente-
tie kamene im velmi nepomozu-
modli sa-aby boli vobec v parlamente-
tie kamene im velmi nepomozu-
len neviem ako podeli slovensko na 4 casti-
nechod k volbam a vyriesis to- potom neviem -preco sa do toho montujes-
neprotirecis si ?
zacal s tym -atabet- ak ti to uslo - tak sa pozri-
uz raz tu bol jeden sialenec - co to robil-
zrazu sa zjavuju ini -ako atabet - a chce to robit-
nediv sa -ked zacne jeden - tak hned zbudi reakciu-
ty by si mal ohriaknut oboch a nielen jedneho-
tak to mu bude stacit-aby vymyslel dalsiu koninu a myslel si-
ze v predcasnych bude vitaz-
ono totiz- ma informacie aj o nich-
ani sa tym netaji-
AJ TEN KISKA - NECHCE RUSIT VLAKY ZADARMO ANI - KOLLAR- ANI MATOVIC-
VY DVAJA MUDRLANTI-
moje deti a vnuci sa nemusia hanbit -na rozdiel od vas-
iba mesuge debil - taha do diskuzie rodinu oponenta-
takze ste obycajne hyeny-
inac o vlakoch-
VZDY- prispievam na zssk- tym - ze kupujem do jednicky- miesto nuly - platim na svojom useku 4.19 eur-
tak ci tak ide poloprazdna-
tak som kupoval aj pred tym - ked nebolo zadarmo-
na rozdiel od vas dvoch - nemusim tu exhibovat za peniaze a ukazovat ako vy- aku mate uroven-
musim sa zasmiat -ako vam to zerie nervy-
tak sa pajedujte- odbornici - na varene vajcia zo zaprdkov- nic ine totiz neviete-
uz som pisal aj ten matovic -prisiel na to - ze musi inac- nielen -lebo fico-
len vam zamrzlo to -kde ini maju mozgy-
a nemusim urazat ani vasu rodinu-
lenze ten dohovor chrani aj to -co je nejako proti srsti -kde komu-
iba idiot- mlati zenu- ono aj niektore zeny su -harpyje-
caka na novy parlament - ktory jej uz bude po chuti-
no vidis americania maju prezidenta z kremla-
23 % nerozhudnych a ti co nevedia - ktora bije - tak mu to hodia-
igorko povedal -ze marketing -mu ide najlepsie-
je jediny z opozicie -co nieco pochopil -
vraj nova slusna -mlada -opozicia- sice so starymi capami v kapuste- chodi vrestat proti kotlebovi-
nikdy nepochopi- ze kotlebovi nahanaju percenta-
nedaj boze aby sutrom trafili -naozaj - tak to kotlebovi vyskoci na 30-40 %
birmovany komunista - KISKA- ? to je ozaj pekny certov kvietok-
pre valov sa aj pozabijaju-
uz trenuju po uliciach-
fico je tvoj - idol -ked ho stale milujes a spominas- moj ani nahodou nie-
v istej dobe som ho povazoval za o nieco lepsie ako dzurindo-mikloso-sulikovsko- galkovsko-
radicovskej kamaril-
dodrbal vsetko co sa dalo a aj nedalo- vid-len byvanie-
nech ide do paroma- mne to nevadi- ale pisem ti to uz po -x krat-
niesom tresnuty budzoganom a ani niekym zaplateny -aby som nevidel-ze opozicia je este horsia-
uz aj ten drbohlav matovic - si to belmo z oci zacina zoskrabavat- ako dlho to bude trvat tebe - tak to sa uvidi-
matovic pokial viem unikol trestu- PREMLCANIM -skutku-
preto ti inde pisem- nech ten svoj rozhorceny boj vztiahne aj na seba-
na rozdiel od teba sa nehram -ani na analytika -ani na vestca- a uz vobec nie na prognostika-
nervy tratite vy -obdivovaci opozicnej bandy-
ja som fica ani danka nevolil- ani nebudem -
no niesom ani kupeny v pupusikovej estebackej kamarile-ako ty a tebe podobni- aby som nevidel - ze fica chce nahradit -onakvejsia banda zlodejov- to ma stve este viacej ako cely smer ohromady-
v p.deli ste tu vy - pupusikovci-
typicka reakcia - slusnej novej opozicie-
urazas vsetkych dochodcov - ty tekvicove pyre v kotrbe- - to ti mam pochlebovat ?
-keby matovic -bliakal- ze to trestanie - vsetkych zlodejin sa bude tykat - VSETKYCH - a aj jeho samotneho- potom klobuk dolu-
pocul si od neho - sypem si popol na hlavu- ano mam tiez maslo na hlave-
-POCUL ci NEPOCUL -
ja veru mie-
takze to dopadne presne ako aj s pitnerom -
musel by pranierovat aj kisku-beblaveho -sulika-
kollara s trubanom -za ine delikty -
no a na lojzu sa tiez nieco najde-
nebud -blbas -tod-
tak mozno fico uz nebude- to je dost mozne
ale po 2-3 och rokoch vladnutia dnesnej rozhadanej opozicie-
bude niekto - kto ziska lavou zadnou- 86+ poslancov- to je viac ako iste-
opozicna banda - uz dokazala -co dokaze- teraz sa k nej pridava onakvejsi mafian a heroian-
tak neviem z coho sa tesis-
uspesne nas po revolucii - zadlzuju vsetke vlady -
tak co tu ohurujes- len jednou vladou-
Odporúčame