problem po volbach je ten - ze sa rapidne menia osipane pri valovoch-
nie odbornici- ale nasi-
kritizujem system- od -kalinciakovej- restavracie sa nic nezmenilo-
problem po volbach je ten - ze sa rapidne menia osipane pri valovoch-
nie odbornici- ale nasi-
kritizujem system- od -kalinciakovej- restavracie sa nic nezmenilo-
a co takto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zbino
archivar
jano
mudras -tot
+ ostatni....
ked ste taka odborna grupa na vsetko-preco to neurobite ako v cechach- vytvorite vlastny system-
a date statu za nejaky obolus-
za dva roky to mozete uskutocnit-
a vytriet - kapitalisticko mafianskej cvarge zrak-
ze zase zobres o baksis o drobne za diskuzny vygrc-
SaS- je klasicka ukazka -ako sa pred volbami naslubuju hory-doly-
ked to krachne a vypadnu z vlady- o co sa hlavne on pricinil-
tak na otazku-preco ste nesplnili ani jeden jediny slub -poliacik odpovedal- nedalo sa -
--koalicia nedovolila---
ostane len dufat-ze matovic dodrzi slovo-
byt na jeho mieste- tak ten jeho populizmus - zvysim aj takymto - 10 poziadavok splnime za 30 az 60 dni po volbach-
polsky parlament zasada aj cele noci-
zakony prejednavaju ako na beziacom pase-
prezident ich podpisuje aj o tretej rano-
ked sranda- tak dokonala-
pri matovicovi a kisko-beblavovcoch - nebudeme mat ani tie penazenky- aj tie nam uchmatnu
kde by sme pozatvarali - VSETKYCH -zlodejov-od kisku-sulika-beblaveho -matovica- kollara- fica-kalinaka -vazneho -pociatka- + ostatnych zlodejiv- tak 50 % je v base a 50 % ich bude strazit-
opozicni politici su kupuju onakvejsich volicov- levoca ukazala -akeho su vzdelania-
aj teba poslali do -pi...
tak tu nevrieskaj- ujoviny-
to nieje o kriziku ty mafian pod klobukom- kazdy chlap tam ma vojensky vycvik a zbran doma-
maju neutralitu -ktoru nam nikto neda- nemaju -fica- nemaju kisku- nemaju - treti sektor a pupusikovcov-
hovori sa tam 4-mi recami a bratislavske cudo- a-mafioso- neposiela presovcana do pr... a podobne-
do soboty 29.2- tu bude este vela srandy-
napise svoj nazor-podporeny jeho prieskumom a ty mu napises- ze je idiot-
no niet nadto -ako mu verejne vyznavat lasku-
ked milujes batmana-niet co riesit.
akurat z tej lasky moze byt tak akurat- onuo- v trave-
uzivaj si -
presne takto ako ty to robili komunisti-bud ocistili alebo vyzmizikovali- tebe nejakou umyselnou zbabelostou- unikly - jeho podvody-
cest tvojej komunistickej cenzorskej praci - sudruh-
vsak ho daj k sudu- co ti v tom brani-
prial by som ti suseda z tej komunity-ja ho uz mam o 4 poschodia nizsie- v okruhu 200 m uz tri rodiny -
a veru zavidim takym ako si ty- co to nepoznaju-
nepis a nekritizuj nieco o com nemas ani sajn-
dodatok- tie choroby su tam presne popisane- bud si slepy alebo -zaplateny- neviem -co je horsie-
Odporúčame