jedno je iste-
mozu po volbach zostavit vladu-
mozu zatvorit dnesnu koaliciu-
mozu vsetko-
na divadlo maju poradcov-
cigani rychlo zistia-preco je kiska- oligarcha-
jedno je iste-
-LEPSIE NEBUDE-
jedno je iste-
mozu po volbach zostavit vladu-
mozu zatvorit dnesnu koaliciu-
mozu vsetko-
na divadlo maju poradcov-
cigani rychlo zistia-preco je kiska- oligarcha-
jedno je iste-
-LEPSIE NEBUDE-
urobte este dve tri levoce a kotlebovcov bude volit cela skupina nerozhodnutych volicov-
to vie kazdy -co vie precitat noviny- mimo -kisku- trubany-beblaveho a opozicie + ich tu ospevovaci
aj smer -aj smer-
ale co nakradla opozicia od dzurindu cez miklos-radicovu- na to sa smer nezmoze ani za 50 rokov-
ty si jeho klon ?
threma sa vraj tiez nedala prelomit-
ista skupina ludi o tebe o mne- uz vie vsetko-
od galkovych -usi- technika pokrocila-
darmo mu to vykladas spolu s kdh - radsej vraj kotleba ako smerak- to bol zaciatok -
darmo si potom -freso skrabal po case kotrbu-
dzina z flasky -vypustili -oni-
kiska svojou ubohostou to zaklincoval - nuz a teraz uz len hlupne do foroty-
kde uz vsade nevylepis tu svoju vyzvu ci schvalovanie vrazdenia- bud si utiekol z blazinca alebo si potencionalny
nebezpecny anarchista- alebo nenavidiaci -KOMUNISTA-
si zbabely tchor-
uz cuvas? bud si admin a provokujes - tolko vulgarizmov to netrpi nikomu-
ty volas po zabijani- potom sa zbabelo distancujes-
taky tchor- zasmradi a utecie mamke pod sukne-
prokurator -vsimaj si diskuzie- kde tu jeden kiskov odron- vola po zabijani-
takze tvoja robota je vrazdenie- ?
toto je este slusna diskuzia
ked niekomu harasi -tak dokonale-
nuz uz len komunisticko estebacko-urvalkovsky poradca- to je len lalia pri caputovej -
to vam nevadi- vi ironici?
ze komunisticky odron sa bal prezidentovania a teraz hrrrrrrrrrrr s ciganmi ide robit revoluciu-
to je tak strasne kratkozrake- odporne- priam navadzanie na zbesile plundrovanie - ze to nevidi iba zaslepenec a plateny troll-
kazdy jeden z nas sa raz bude zodpovedat za svoje-zlociny-
ako sa hovori-
-karma je zdarma-
nuz - slusne vyrazy mas-ako pravy mafian-
prisiel si z blbakova?
ak sa budete po volbach divit-komu dali hlas nerozhodnuti- tak budete valit bulvami-
potom si spomen -kto koho a odkial vyhnal -netesi ma to - ale ti -opozicni-potrimiskari -robia preto vsetko mozne a aj nemozne-
ale tak vam treba-
len skoda a to obrovska-je ta- ze fico nema inteligentnu opoziciu-
tato luza -od kisku po matovica je vsetko mozne -len nie nieco co by malo rozumne vladnut-
myslis-ze virus sa bude pozerat -kto ake-i-y- pise?
kotlebovci su vynikajuci - ako boxovacie vrece pri treningu boxerov-
vybiju sa na nich vasne ale to je tak vsetko-
na vladnutie nemaju ziadny potencional - ani myslienkove kapacity-
jedine pozitivum by bolo - keby konecne dohnali -sokov k zmiereniu-
lebo nie proti niekomu - ale konecne by mohlo byt aj pre nieco-
ovsem v teto rozburenej politickej divocine- co sa prehana okolo nas- ci polsko-ci madarsko-cesko -ukrajinu ani radsej nespomeniem - kde sa to uz pomalu blizi k obcianskej vojne- nuz neviem -ci by sa to podarilo-
++++++++++++++++++++++
ivan z kostola- melie a melie-
baranek-baranek- zasadanie - PS- skoncilo presne tak ako to matovic - poliacik-sulik budaj - realizovali po cele volebne obdobie-
cize normalne-
ked to bolo normalne pre vas politologov-novinarov celu tu dobu -preco by to malo byt naposledy -nenormalne a hanebne
chytte sa vy vsetci za nos- vy ste to tolerovali-
a ked k nim pridas novinarsku elitu -ako kordu- nuz divi sa niekto kde sme ?
trestny cin sa nestal ty estebacka vos pod chrastou
nejako sa zacinam obavat o opoziciu- to co vyvadzaju na diskuzii-ich respodenti - vsetkych 6 s 87-mimi nickami -
je ozaj zufalych- akoby ich vypustili z rajcule- neumytych- naockovanych jedom a hulvatstvom-
nejako im povoluju nervy-
keby len tu -ale pust ich predstavitelov do -TV- besedy a skoro sa medzi sebou navzajom vyhlusia-
Odporúčame