Threemu označil súd za legálnu, vypočul členov Tóthovho sledovacieho komanda
no nech mi je odpustene-ale- PANE BOZE- ty si sa vcera vyliahol?
ved uz vsetci az na trubana-/ ten ma zase ine betarstva na rovasi/ vladli- KRADLI-
a chcu znova- inac dopustas sa zvelicovania a nepresnosti medzi tych vseobecne omielanych 12 rokov -vsun aj opozicne vladnutie- ze to dodrbali sami- zato ja nemozem-
to je len technicka poznamka-
zavaznejsie je konstatovanie- ze maju na rovasi tiez enormnu zlodejinu-
pisem to vsade- fico nech ide do certoveho pelechu- mne je to fuk-
nerob sa ze tie kauzy opozicnikov -neexistovaly-
ja len poukazujem - ze aj opozicia ma svoje techtle-mechtle-
nieje o nic lepsia-ako cely smer-
no mozno pride arabela- otoci prstenom a z darebakov sa stanu - biele cherubinske lalie-
ver si tomu ak chces- ja som skepticky- mam uz zivotne skusenosti-
z vlka sa nikdy nestane vegetarian-
A TO JE VRAJ MOJA DEMAGOGIA-