:-)))))))))))))))))))))))))
+++++++++++++++
toto bolo nie za 100 ale za 200 bodov
:-)))))))))))))))))))))))))
+++++++++++++++
toto bolo nie za 100 ale za 200 bodov
....C I N A N I A ....
su drbnuti-ukazuju-ze to ide aj inac-
ano volime- komunistu -KISKU- fakt je to nejake divnuo-
ty bolsevik - co si myslis - ze kazdeho zneuzival kiska- ako teba?
ty si asi ziarlil -na bozenku-
teba asi oblazil -kemkeho teplomer-
teplota sa uz davno meria niecim inym ako teplomerom-
to ste vzdy so vsetkym -vy slnieckari - 30 rokov pozadu ?
mozes zastavit - co len chces-
virus uz je tu - niekde na okolo-
tak sa ukludni - dychaj pomalu- zabarikaduj sa -
ako luntner - bystricanov-
chudak chcel dobre - aby ludia necestovali a akeho nevdaku sa dockal-
MAS PRAVDU-
desim sa co taky bolsevik - KISKA.- moze narobit sarapaty-
tragedia je - ked spadne v afganistane lietadlo -no a stovka mrtvych-
tragedia bolahavaria lietadla s nasimi vojakmi-
nestastie je ked - lipsicovou nepozornostou zomrie - oblubeny clen rodiny-kolega-
nestastie je -ked spadne helikoptera s celebritou-
dosial som -videl kavu - 3 v jednom -
teraz cumim-ze aj - trener-mafian-disputator- sa vyrojili naraz - 3-ja v jednom-
no a -kdh- sas- spolu -rodina- tiez ostanu za branami-
a opozicny - kradochmat- je lepsi ?
a preco by som mal byt jedno alebo druhe-
pisem svoj nazor na p.prezidentku-
to sa nesnie?
nuz nechceli sme vraj komunistu a svete div sa -bol zvoleny komunista po - meci aj po praslici a aj sam od seba-
tebe ked hrabe -tak poriadne-
ty si tiez zakukleny cerveny chrobak -okrsteny- estebakom-
bez uz do krcmy......
tam mas seberovnych-
to nic nemeni na tom -ze su odpadlici od krista-
takze ani ty nemas pravdu-
kazdy co hra biliard-garambol- to pozna-
prispevky miznu ako este nespadnute vlocky na zem-
nielen tebe-
zvykaj si- aj ked 85 % tych tvojich -nieje vobec skoda-
Odporúčame