to by si sa musel opytat - sam seba-
ako robit pupusikovi- onucu-
to by si sa musel opytat - sam seba-
ako robit pupusikovi- onucu-
rusky muzik 72.9 to ti je malo?
mas stary manual alebo mozog ako pokazena platna-
lenze do tej -estebacko-komunisticko-fasistickej cvargy patris -predovsetkym ty s tym tvojim pupusiko-furikom-
nie je to zle-nieje to vynikajuce-
vzdy to moze byt lepsie -ale hlavne -aby to nebolo horsie-
za par rokov ukrajina zostane len v dejepise-
cast si zoberie polsko- cast bielorusko-
cast rumuni-
cast madari-
rusaci sa zastavia na brehu -dnepra a banderovci zase budu utekat na zapad- kadial? uz raz utekali- a vrazdili- nehoraznym fasistickym sposobom-
je to banda vyvrhelov - a ty sa silou mocou chces k nim priradit-
my utrieme - lebo ked poros vresti o kryme- tak nas ani nenapadne -povedat porosovi- vrat nam nase uzemie-
tak nejako to skonci- alebo zacne-
tolko slov o nicom- teda o obhajobe kisku-
kto neobchoduje s mafiou a cachrovanim s pozemkami sa do takej situacie nedostane-
kiska mal idealnu moznost - DOHOVORIT- sa niekde v krcme u zubara v ordinacii-
nie on to hnal - povysenecky- oligarchisticky- ja mam peniaze- ja mam urad- ja mam vsetko-
mohol-ale neurobil- cim ti privodil trauma-
tak si napisal skoroobhajobu- mafianskych praktik-
no a zaklincoval si to ficom a -pravdou-
narodilo sa babatko- tesili sa radovali -
a la la ho
aky oligarcha sa z neho vyklul-
kto moze - nech si pije vino ----svoje---
z toho hlava neboli-
radsej bolest hlavy - ako nevediet aku radost vino prinasa-
v tom pripade ty si ich potomok
porosenko prezident-porosenko podnikatel
kiska politik- kiska podnikatel
ziadny rozdiel -
este si aj francuzaky davaju-
pisem to dobre- valdis ?
kde urobili soudruzi- zide a arabove chybu-
---kdyz i mrtve more vysycha---
zeby -jordan?
podobnost ciste nahodna?
BOL TAKY POdVECER - ZE AJ TI CO SA CEZ DEN ZABIJALI -STRIELALI- VYSLI ZO ZAKOPOV A ZASPIEVALI SPOLOCNE -TICHAAAAAAAAAAAA NOC,.....
len tu pobehuje zopar bluznivcov co strielaju jedovate sipy a nenavist aj v tento podvecer-
neviem co ich k tomu nuti alebo kto ich nuti-
pokoj a mier v dusi urcite nie-
no co uz- aj vrahom sa v tento den pohne svedomie-
zopar trollami nepohne nic-
ale aj tak -mier do dusi -pokoj aj im- a vsetkym ostatnym-
nejde ani kto a co bol a co vyvadzal-
ide o to ze -ty aj dnes musis zarabat- to je smutne-
uz ani polievku vam nedavaju?
ole ty banbus
najzlocinnejsiu organizaciu v rusku zalozil poliak a druhy taky exemplar bol gruzinec
aspom tieto elementarne veci by si mohol vediet
boze ty este dnes musis drzat sluzbu a provokovat-mozes sa hanbit -ked by si vedel -co to je-
ty posuk ozraty -kde ja pisem o kuzminovej - ty uz nevidis ani na pismena-
ja som ti pisal o pijavici co si uz ozraty docista?
nie som troll a rusky uz toboz nie- ale som este nezdegeneroval ako ty - aj ked som starsi- ako ty- zrcite-
ale vzdy budem 1000 x s putinom v zemljanke vodku pit- ako vam podobnym
islamistom s odrezanou hlavou na zemi hnit-
a spominat rodicov tu v diskuzii uz moze len estebacko bolsevicke- individium-
to budes ty- a koniec -
aj chudym duchom sa praju spokojne....
amen .....
ako vidis niesu- lebo by ta odchytili ako prveho a supli do blazinca-
krym si ho chranil aj ked formalne patril pod ukrajinu-
rusaci mohli mat na kryme 25 ci 27 000 vojakov-
ze nikomu netrha zilami vychod kuby- ked uz tam amici oficialne nemaju co robit-
a skusaju tam nove a nove muciace metody na -unesenych vraj nepriateloch-
ktorych potom odskodnuju...
Odporúčame