knaz neprisaha cirkvi- knaz prisaha - BOHU-
taka malickost-
MOZE- NEMUSI-
tomuto sa zapacila slava- pochlebovanie-
uz pred nim a este aj po nom budu reformatori-
knaz neprisaha cirkvi- knaz prisaha - BOHU-
taka malickost-
MOZE- NEMUSI-
tomuto sa zapacila slava- pochlebovanie-
uz pred nim a este aj po nom budu reformatori-
no a ked su tie sviatky - tak popremyslaj o 5-tom prikazani-
ked sa uz priznavas o zabave - a drazdeni-
uz vam v pupus kancelarii vyplatili 13-ty plat ?
bol si v rusku ?
mas 60 ?
tak nemudruj-
bol som-mam- videl som -
viem o com pisem-
vojdes do obchodu akehokolvek- vyplestis okale- tolko tovaru a druhy - ze si o nich ani nepocul-
akurat ma nastvalo a to aj teraz v madride- ze obchody otvorene -ale po 22-hej nekupis ani pivo-
inac kde sa my hrabeme s tym potravinovym odpadom- na kdejaky obchodik - ktore su mimochodom otvorene-non stop-
mimochodom v lete som v spanielsku pochopil na co su dobre zemljanky-
nez by sa rolnik terigal na obed v horucave domov - tak si zaliezol do nej dal si -manana- a ked slnko kleslo- tak pokracoval v robote-
takze furikovec -pis o com vies a nie co ti nadiktuju-
no miesto nich sa pcha ten - co si ho vypchava ponozkami-
potom nejaka imitacia - midasa-
nejaky pravnik co nevykokta myslienku ani za 5 minut a tiez - cesko-madarsko-slovensky-
takze -ziadna slava-
no a koho? tych podrezavacov krkov ?
tych lutujes?
pred sviatkami - posledny hrozostrasny krik kricala nestastnica co jej podobny darcek podrezaval krk priborovym nozom - za ziva- a oddeloval hlavu od trupu-
tejto bandy sa zastavas?
dobre vediet co si za imitaciu cloveka-
teraz ta uz chapem co si za -hyenu-
ved tie nicky v poslednej dobe vytvara rychlejsie ako kollar staci oplodnovat-
akurat - klesa mu v mozgu seda kora a hlupne- to je jeho cely problem-
z kisku -ho triafa-ceska jozefina- nemoze to preglgnut-
teba fakt tresli po tej gebuli- uz vidim ako portugalci-spanieli-taliani- utekaju zachranovat - fasistov na ukrajine- mali svojich- franca a musoliniho- a dobre vedia ako to dopadlo-
mas takych hluposti este viacej ?
ty americky hurikan- nejde o to kolko toho maju- ide o to- ze amici uz pocitaju ze mozu skoncit tak isto ako rusko a europa - cize na cimpr- campr-
uz vedia ako to vypadalo v hirosime-
makrelka - nemusis tlacit- nestavaj 2-hu vetev a tu prvu uzavri -
plyn ti dovezie - trump- aj ked neviem ci to nieje -putin2- ked si ho rusaci zvolili-
vraj-tak pisu.....v emerike-
remisova -ak si slovensko nieco zasluzi- tak relevantnu opoziciu -
ta zo smeru co isla na -US- to tiez bolo cislo - ale co vy v tej opozicii ste za bosorky -
tak to sa da vidiet len v -svk- parlamente- alebo vo flasiach ako rarity -cuda prirody-
toto je obycajny uplakanec a navyse klamar-
toto individuum bolo fararom?
mam suseda farara- byvaleho-
asi v jeho veku sa zamiloval -ozenil uz ma dve deti-
nadalej chodi do kostola vychovava deti v laske k bohu-
neplace- nesmrka- maka-
cirkev je ako klub- ovsem daleko rigoroznejsia-
vstupujes do klubu -vies o pravidlach- nepluvaj na pravidla -ale na svoje nazory -
aj ked -80 % mladym chlapom sa to postavi a co teraz s tym?
wojtyla sa bicoval - frantisek ma tiez kadeco za usami-
lajcha by mal trosku zmiernit-este ma stale moznost sluzit bohu aj ked nie v rimskej spolocnosti-
--- ale niekto iny povedal- kto si bez viny hod prvy kamenom---
slintas tu ty -
hovorim - komunisticko estebacke maniere-
zakazovat diskutovat-
vari len nie si kiskov foter-
ale pupusik- vo svojom stade ani ine kapacity nema-
o do mna tam mas aj jedne relevantnu vetu - na ktoru nedokazes odpovedat- nemas na to kapacitu-
nadavat si mozeme do aleluja- to nic nezmeni-
uz som ta vyzval- napis jednu jedinu relevatnu myslienku a nie vykriky do tmy-
myslienku s ktorou sa da diskutovat-
ty si tu uz pojaseny ako -OLE-j
jednovetny vykrik skolenych estebakov -
to je jedine coho ste schopni-
des a bes a este daj kolko sa plati tam i tam najom -kolko energie - pohonne hmoty a - poondies sa ako z tej rakety-
tak inaksie ty mrmolin tekvicovity - od kial startuju a kde pristavaju kozmonauti aj s ameriky-
desbes a stabilnacenaenergie z novackej elektrarne-
su z jednej a tej istej - estebackej kancelarie-
pupusik musi volat na sichtu aj taketo kreatury-
vylakali sa jednej rakety a vsetci teraz okupuju sprchu aby nezafarbili trenky -
ubohe a smiesne....
len dokazujes - ze to co ste vytrepali z trenyrok - tebe nasypali do gebule-
stacila jedna raketa a ste z nej hotovi ako nekrofil matovic z chudobnej vdovy-
vymenuj ty - kto z -ISS- vozi amikov do ruskei stepi-
hanba by ma fackovala- keby ma muzik vozil na saniach z vesmiru-
ale co viacej - trosprahnutie si vypocita na scote trasu a trafi domov-
-co sa dnes o tebe neda povedat- si uz ozraty horsie ako muzik v zemljanke- ten aspom vie kedy ma dost-
co ty nevies ty deflaudacna cenu energii-
Odporúčame