a vyvin v mozgu ukonceny v prvej triede-
ty uboha ludska troska- ty tu nieco vypisuj- len uz najvacsie to .....vado - dokaze vtiahnut do diskuzie -rodicov- prarodicov-
teraz si sa odhalil komu sluzis a comu- plateny provokacny trol - chudak - vymlety trollingom-
a este od jedneho -
ked pupusik zavola na sichtu-
to sa mozes pretrhnut-
a slovensko slovakom - naco ceskoslovensko-
inac ty -makovy zavin - mas este vela takych dristov?
ktovie ako to preziva putin s generalmi-ked sa dozvedel -ze mi kupujeme- f-16-
asi ani spat nemoze-
staraj sa o seba-
inac v polskej -tv- co nenavidi rusov ako nikto iny- tak nevstivili domacnosti v cecensku a na ich nevolu- vsetci od babusiek a dedov si pochvalovali putina a kadyrova-
inac aj my sme zanechali stopu vo vrazdeni a zabijani deti-civilistov- v belehrade-
symbolicky mame kazdy jeden krvave paprce- aj ty-
ty sa bez poradit s doktorom co ovlada - poruchy mozgu- ti zapadni podrezavaci ti znejakych dovodov nevadia-
toto je len vykrik bez myslienky-
cele pristahovalectvo sa chova presne tak ako voda pri zaplavach- rozleje sa vsade kde to ide-
naivne si aj tu niekto mysli- ze nas sa to netyka-
ked sa preplni nemecko-spanielsko-francuzsko - no tak -AUTOMATICKY- polezu aj sem-
o tom moze pochybovat len - stanke- kdejaky iny herec- slusna ulica a prezident-
je to take ludske tsunami-
dnes sa prehnalo a 168 mrtvych -
to video- hrozny krik a odrezavanie hlavy tych dievcat nikomu neotvorilo oci?
oni tu nechcu prist a asimilovat sa - zatial v mensine su ticho -
ked sa pristahuju -premnozia - budeme ako tie dve slecny-
tak si nehovor- nech si to niekto vychutnava - onedlho nas to bude cakat tiez- prve lastovicky uz doletely-
ty chytrolin a ako sme sa oddelili od ceska...
niekto je drbnuty ked mu spadne konar na lebenu- ty si od narodenia
magorian ty si esencia -hnusu- zbabelosti a toho najhnusnejsieho co sa da z cloveka zoskrabat-
ked mu dzurinda s fernet damou- poslali miliony- nuz preco by nedal ficovi zlavu-
verbez si robi aliby na vsetke strany-
nuz aky vyznamenani ,tak take podakovanie od nich - ten trumbera na zaver -nevedel ani citat-
podobnost kiskovho citania -butorovych textov asi cisto nahodna-
fedor a zelezny -dvaja judaisti co chceli odrbat americkeho judaistu z --ju-es-ej- co sa nepodarilo a
cesi musia tomu americkemu zaplatit 10 miliard -
ale ine milioniky ostaly aj na konte- ---gala--
to bola prava pricina pobytu fedora v prahe-
cesi platia penale a fedor dostava vyznamenania-
vedla u susedov dodrbali aj slavika-
nuz , vymenovanie vyznamenanayh vzdy vzbudi - hrozu a des-
ale az takto ?
Odporúčame