:::Slovenské reprezentantky vo florbale začali svoje vystúpenie na svetovom šampionáte vo švajčiarskom Neuchateli vysokou prehrou 1:23 s úradujúcimi majsterkami sveta Švédkami. (...) V porovnaní s MS 2017 síce prešiel slovenský tím výraznou obmenou, ale aj v omladenej verzii s viacerými 16-ročnými hráčkami si trúfa na prienik medzi najlepšie kolektívy na svete.:::
Hm. Tak trúfajú si.
Čo sa týka urazenia, tam sa predpokladá úmysel. To, že zahrali českú hymnu, bola iba nedbalosť alebo nevedomosť.


