O integrácii imigrantov
:::Já netvrdím, že každý muslim je terorista, který se odpálí v šalině. Drtivá většina z nich to samozřejmě nikdy neudělá. Stejně tak netvrdím, že každý muslim by rád řezal bezvěrcům hlavy. Drtivá většina samozřejmě ne. Ale zeptejte se drtivé většiny muslimů, co si zaslouží člověk, který odpadl od islámu. Zeptejte se drtivé většiny muslimů, jestli má žena stejná práva jako muž.
Zeptejte se drtivé většiny muslimů, jestli souhlasí s holocaustem, či vůbec uznávají, že k němu došlo. Zeptejte se drtivé většiny muslimů, jaká mají práva homosexuálové. Zeptejte se drtivé většiny muslimů, jestli by měl mít muslim a nemuslim stejná práva! Toto je problém! Protože drtivá většina těch lidí je indoktrinována hodnotami, které jsou v naprostém protikladu s tím, na čem je vybudována naše společnost. Nesou si je s sebou a drtivá většina je přesvědčena, že jsou nadřazené našim. Toto je to, s čím budou v budoucnu obrovské problémy.:::