Máš pravdu,každý človek má plán postupu v karire a plán Ficovi asi skrížilo i dvojročné obdobie vládnutiezlepenca.No a čo povieš na amícky postup Kisku.Nahrabať peniaze úžerou,potom zo seba spraviť anjela.No a potom zlepšenú inovanú tvár hodiť do politiky a využiť na propagáciu i tie peniažky.Tiež dobrý scénar,lepší ako Ficov ten sa totiž musí žrať súčasnou opozíciou,plátaním dier v rozpočte a i voľbami.No a musí zniesť kritiku vo voľbách za nedostatky aj za tie čo sami spôsobili kritici.


