Putin ho pri plynovej kríze nevybabral,Rusi dodávali Ukrajinci neplatili a potom z dodávok na západ kradli tak ako fdobrý hospodár privrel.Tak preto teraz Fico zaujal po týchto skúsenostiach z UA na rozdiel od EÚ tak opatrné stanovisko.No Kiska nevie aké stanovisko má zaujať lebo nevie súvislosti a ostatné čo si vymenoval to sú bolesti a prejavy kapitalizmu a vôbec nie Fica ako osoby.


