Horský o debatách: Dva rozdielne polčasy
Jozefka ,Ing.Soták prešiel v železiarňach od piky.Išiel do rizika pri privatizácii zachrániť prácu pre tisíce kolegov Horehroncov.Má svoje zásady,vedomosti,rozhľad a chrbtovú kosť.Je predvídavý napr. pri závode si zanechal učňovku o čom básnia teraz všetci papagáji a predtým ako Fronc kričali "trh všetko vyrieši.Čiže porovnávať ho s nejakým obchodníkom hociakeho druhu je nemiestne.Keby on kandidoval za prezidenta ,hlasujem všetkými za neho. Keď Kiska hovoril o svojich "úspechoch " v prišiel mi na rozum Tiež Ing.Soták a nevedel som pri tom porovnaní či sa mám smiať alebo plakať.No je to tak ,veľmi slušní ľudia sa do politiky nehrabú tých treba do nej tlačiť ,keby išli potom by to v hospodárstve SR hneď ináč vyzeralo. To je tak predvídať v politike i v hospodárstve môže len ten čo je odborník a Kiska mimo peňazí nemá čo ponúknuť.