Viditeľne :-)))
A preto sa chystajú útočiť na Nemecký kalifát? :-)))))))
S Rusínmi :-)))))
Treba ich len odovzdať ako Naď odovzdával... a splácať ich bude Slovensko... :-))))
Zbrane, použité na útok na Izrael, mohli pochádzať z Afganistanu alebo Ukrajiny. Washington musí spolupracovať s Izraelom na vyšetrovaní pôvodu zbraní, vyrobených v USA, ktoré používa palestínska militantná skupina Hamas pri svojom prebiehajúcom útoku proti krajine“, uviedla v nedeľu zástupkyňa republikánskej strany Marjorie Taylor Greeneová.
Kongresmanka tvrdila, že niektoré zbrane, používané Hamasom, mohli pochádzať z Ukrajiny alebo Afganistanu a tieto musia byť sledované, aby sa určil ich zdroj.
„Musíme spolupracovať s Izraelom na sledovaní sériových čísel akýchkoľvek amerických zbraní, ktoré Hamas použil proti Izraelu. Prišli z Afganistanu ? Prišli z Ukrajiny ? Je veľmi pravdepodobné, že odpoveď je oboje,“ uviedla kongresmanka.
Ukrajinskí šmelinári ich poslali aj do Gazy... Čítaj s porozumením. Bola to iba moja poznámka k textu The New York Times . Môžem mať aj svoj názor nie? :-))))
Nemci musia klamať veď Ukrajinci sa veľmi dobre držia a Rusi sú sankciami ekonomicky vyčerpaní a bojujú iba lopatkami lebo nemajú rakety ani strelivo... :-))))
Ale pisali a tvoje nervacenie s tym nic neurobi :-))))
Rusi sa tesia z mala kyjevska chunta sa nema z coho tesit :-)))
PS si iba ak vytahuje moncicakov z vreca :-))))
Chvala panu Bidenovi Amikom padol dron pri Bagdade za 17 000 000 :-))))
Kyjevská armáda sa takticky preskupila do vopred pripravených obranných pozícii :-))))))
Veď áno. Výkrik do tmy...:-))))
Ty si čo Mongol? Zbrane, čo zabíjajú bez rozdielu ... Je jedno, či urobia paseku na 5000m alebo 500km. Žiadny humanizmus v nemeckom rozhodnutí nebol...
Čo sa robí? Davová psychóza? :-))))
Nie sú to skôr sociálni liberáli? ...
Samozrejme to je 100% dôvod lebo doterajšie zbrane, čo tam poslali slúžili ak pre potreby armády spásy :-)))))
OK. Ta ty to vieš už naisto. Vďaka za info :-)))))
Uderník môže napísať "Pán Biden pomáhaj" :-))))))
Len či majú do nich náhradné hlavne :-)))))
Odporúčame