To viete iba vy svedkovia jahodoví :-)))))
To viete iba vy svedkovia jahodoví :-)))))
17 000 000 USD v ťahu ... :-))))
Na proteste v Poprade bol medzi rečníkmi aj bývalý prezident Andrej Kiska. Uviedol, že žiaden boj nie je prehratý, kým ho my sami nevzdáme. Prítomných okrem iného vyzval povedať ‚nie‘ novele trestného zákona. Kým pred týždňom sa v Poprade zišlo približne 400 protestujúcich, dnes ich bolo odhadom podľa organizátorov asi 900. Asi zaplatil Kiska guláš menšine z Lomničky :-)))))
Daj link o tých státisicových zhromaždeniach, čo sa dnes konali po Slovensku alebo netrep :-))))))
A čipy z pračiek :-))))))
Koľko sa zúčastnilo celkovo 0,005% obyvateľov SR ? :-)))))
Noviny neuviedli podrobnosti o 39 139 nezvestných vysoko rizikových kusoch, ktorých vplyv na bojisko, dôverná technológia a relatívne malé rozmery ich robia vyhľadávanými pašerákmi zbraní. Pripomíname, že podľa amerického zákona o zahraničnej pomoci z roku 1961 sa mal osud a použitie dodaných zbraní dôkladne sledovať.
USA nemôžu nájsť informácie o takmer 40 000 kusoch vojenskej techniky určenej pre Ukrajinu, informoval denník The New York Times s odvolaním sa na dokument získaný z Pentagonu. Podľa dokumentu ministerstva obrany, ktorý bol zaslaný Kongresu a tlači, stratili USA 1 miliardu z celkových 1,7 miliardy dolárov, pričom verejnosti bola zverejnená len upravená verzia...Ukrajinskí šmelinári ich poslali aj do Gazy...
Dokonca aj na SME písali toto V apríli 1988 vo Švajčiarsku zástupcovia Afganistanu a Pakistanu uzatvorili dohodu o urovnaní situácie o Afganistane. Sovietsky zväz bol povinný stiahnuť svoje jednotky z krajiny v priebehu desiatich mesiacov; USA a Pakistan mali prestať podporovať mudžahedínov. Posledné jednotky sovietskej armády prešli cez most ponad rieku Amudarja 15. februára 1989. Neutekali chaoticky ako Amíci z Kábulu :-))))
Prečo píšeš sprostosti?:-))))
Bezpodmienečnej kapitulácia... Dohoda o požiadavke bezpodmienečnej kapitulácie nepriateľa vzišla už počas konferencie v Casablance v januári 1943, keď o požiadavke bezpodmienečnej kapitulácie Nemecka, Talianska a Japonska informoval médiá americký prezident F.D. Roosevelt...
Prečo si to robíš ešte horším :-))))
Napíš aspoň jednu pravdu :-))))
Pravda môže chodiť nahá, ale lož vždy potrebuje oblečenie. :-)))
Koľko stratili? :-)))))
Radosa a jeho vyšší stupeň vzdelania... Nechodil on do školy s Matovičom? :-)))))
Mňa by zaujímalo koľko dedín obsadila kyjevská armáda počas jej slávnej letnej ofenzívy ... :-))))
Ty sa staraj radšej o to aby mali v Nemeckom kalifáte Hamasáci stále vyprášené koberčeky :-)))))
Ak by pes nekakal... Nikto ich z Afganistanu nehnal ako Američanov kde vypadávali ľudia zo štartujúcich lietadiel...
Odporúčame