On nie? Ty si v tom klube :-)))))
On nie? Ty si v tom klube :-)))))
Zelenský dal ostreľovať na trhovisku v Donecku vlastných občanov 155 mm húfnicami ... Má veľmi rád svojich...
Korcok uz nerobi ministra dentista :-)))
Nie vsetky lode napadaju ...
Kocurkovo bola Matovicova Hegerova a Odorova vlada.:-))))
Ty si riadne motovidlo :-)))
Ten ma vilu v Miami a v Egypte :-))
Preco trepes ako taky chomut?:-))))
Ukrajinci sa biju so Slovakmi v baroch kazdy tyzden :-))))
Preco nemas rad prezidentku?:-)))
S kyjevskou armadou je to stale horsie a horsie...
Nad Lipsicom sa zmraka :-))))
Vo Februari tymto tempom mozno uz budu strielat iba propagacne :-))))
USA si pochvaluju svojich mopslikov na Slovensku ako je pani z kozieho palaca :-)))
Preto lebo je na urovni ekonomiky a korupcie ako Somalsko :-)))
Banderovski adolescenti su uz na cintorinoch alebo s protetou...Preto nemaju mladych dobrovolnikov a zvysok co nechcel zomriet za slavu Banderu beha po Europe ..
Uz zistili ze si mozeme precitat clanky aj necenzurovane na inych weboch a potom cenzurovane clanky tu na Pravde vyzeraju akoby ich pisal slepy Norbert :-)))
Priemer 45 rokov ... Zelenský už minul mladú populáciu. Zostali mu len starší a starci...A tí majú poraziť Ruskú armádu? Utópia...:-))))
Ty presne tak... Od kedy je uznaná OSN Ukrajina ako súčasťou Ruska? Alebo ty máš informácie, že to tak v najbližšej dobe bude? :-)))))
V Izraeli židovská populácia starne. V nadchádzajúcom desaťročí sa očakáva nárast podielu ľudí vo veku 75 a viac rokov...
Odporúčame