Už len nájsť v Poľsku aktívneho blbca ako na Ukrajine a hybaj na Rusa za záujmy strýčka Sama :-))))
Už len nájsť v Poľsku aktívneho blbca ako na Ukrajine a hybaj na Rusa za záujmy strýčka Sama :-))))
Prečo nenapíšete, že farmári vyčítajú vláde, že posiela peniaze na Ukrajinu a pritom na nich zvysoka kašle. Energie zdražujú a dotácie nikde...Sankcie ako vidieť fungujú :-))))
V Nemecku by nebol tak populárny a VIP :-)))))
Hlavne, že si ich 2015 vítal s otvorenou náručou v Nemecku spolu so svojou Makrelou Angelou :-)))))
Pri bombardovaní orezávačov hláv IS v Sýrii Rusmi si takto nepísal :-)))))
Pekne si ho pripravil a dorazil :-)))))
Moment prekvapenia urobil svoje. Nemajú vešteckú guľu a ani teleport...
Je to v súlade s legislatívou EÚ tak, čo mrnčíš? Chceš aby Slovensko vystúpilo z EÚ? :-)))))
Tu radšej budú písať o tom, že Navalný dostal kurie oko :-)))))
Ty si študoval u Matoviča?... :-))))
Aké reformy robili za 3,5 roka predošlé vlády na Slovensku? Grafovú a plagátovú reformu? :-))))
Berlínčania už tretí deň prinášajú jedlo farmárom, ktorí protestujú pri Brandenburskej bráne na znak solidarity. Účastníci štrajku nocovali pri mínusových teplotách v návesoch a autách. Organizátor protestu uviedol, že ich akcia potrvá do 15. januára a prítomnosť traktorov v uliciach mesta má dohodnutú s políciou. Teraz niektorí farmári v sprievode strážcov zákona niekoľkokrát denne cestujú po meste na traktoroch a potom sa vracajú do protestnej reťaze.
pre začiatočníkov áno :-))))
תחי מדינת ישראל :-)))
Môj rabín hovorí Язы́к до Ки́ева доведёт ...:-))))
Práve preto sa z toho riadne smejem ;-))))
USA má Ukrajiny už tiež plné zuby. Nič tam nešlo podľa ich plánu iba EÚ dostala ekonomicky na budku a to si strýčko Sam mydlí ruky :-)))))
Odobrať hlas. Také demokratické. Rovnoprávnosť štátov v EÚ je v pr...
Odporúčame