Fico si ten byt zasluzi nezavidte.Ked si kupila byt Todova tak ste tak neskakali :-)))
Fico si ten byt zasluzi nezavidte.Ked si kupila byt Todova tak ste tak neskakali :-)))
Nezavid preto ze ty uz nemozes nic obrabat :-)))))
Fico je na Slovensku skromnejsi politik ako moncicak Simecka :-)))
na Slovensku ...
Takymi koninami zahranicnych agentov krmite ba Slovensku obcanov?:-)))))
Uz je po slave ...:-))))
Jozinko ved tolko netrucuj.Ved aj ty mozes cestovat ak budes mat raz peniaze :-))))
Ano trafil sa sa po hlavicke ...:-)))
Uz velmi ani v tych americkych :-)))
Opozicia na Slovensku stoji za staru backoru ...:-)))
Ostrelovat klziska sportove centra a obytne budovy kyjevskej armade ide...
Vyzera to tak :-)))
Ze ta bavi pisat neustale sprostosti...
Ale mal by to urobit bez utrpenia psa ...
Majitel psa ho moze utratit lebo je majitel...
Ze vas bavi preberat ruzove okuliare z kyjevskej propagandy ...:-))))
Ludia cakaju na vladu neschopneho roztraseneho Simecku :-))))
Cele Slovensko caka na vladu neschopneho Simecku :-)))))
Odporúčame