:-)))))
Najviac sa rehocem keď povedia, že ako Rusi ostreľujú Kyjev s S 300- kami :-))))
Takže si to celý ty... :-)))))
Takže teraz už kyjevská armáda pôjde do ofenzívy? :-)))))
Pekne :-)))))
Kde sa hrabe na neho Fico s bytikom :-))))
Soros skodil uz roky a hlavne ma v zuboch Benjamina. Sorosovi poskokovia organizuju vsetky cirkuse proti nemu ...Aj teraz.
Nikto iPalestincanov nikde nechce ani Saudi ktori maju nedostatok pracovnyc sil.Lebo vedia ze su to vacsinou vyzirky...:-))))
Ty by si zavidel inym aj vlastny kurin lebo ty si iba v podnajme :-))))
Mier bude ale uz bez tvojich Hamasakov :-))))
Preco zavidis ?:-)))
Na ozyvanie ma Simeckovcov a Kolikovcov :-))))
Ty ale trepes ako Matovic v tranze :-))))
Ved moslimkovia z Bosny su tvoji kamarati :-))))
Je to Udaj ako kotolnik .,:-))))
To nie su moja krvna skupina ale tvoja.:-)))))
Ale musia si povinne obrblat svoju 100 krat opakovanu loz :-))))
Ved ti nic nebrani adoptovat aspon desat Hamasakov.Ale ponahlaj aby ti nejaki zostali sa lebo IDF im dava po budke :-))))
Kolko si toho dnes vyslopal ked tak taras?:-))))
Naco by to robil ty by si to so svojou kapacitou aj tak nepochopil :-)))))
Odporúčame