Ta by bola dobra ako strasiak do maku :-))))
Ta by bola dobra ako strasiak do maku :-))))
Frco si isto ty :-))))
Chybal mu tam ocinko aby ho viedol za rucicku :-))))
Stary Simecka bol komunista?:-))))
On je na urovni ludoopa tak sa necuduj.:-)))
Zobraci idu vyzyvat :-))))
Ako vidim uz som ta naucil aj pouzivat vyraz nefnukaj si simpanz ucenlivy.Teraz ta naucim dalsi co pouzivam na debate. Nemrnci Jozinko! Neskor ta to naucim aj hebrejsky ci madarsky.Potom dostanes aj banan :-))))
Davas si druhu davku a nechces byt vyrusovany?:-))))
USA utocili ci utocia kde chcu a okupuju co chcu a trollov ako ty to netrapi.Preco?:-))))
Nefetuj :-)))
Vidis a ty si hlupy nevzdelany zakomplexovany troll :-))))
Zrazu ich zaujimaju ludia Doteraz Hojsikovcov z PS zaujimali sysle medvede a korytnacky.Boli prisati na Budajovom ministerstve ako pijavice ktore cicali statne peniaze....:-)))
To su co za hlupe obvinenia?:-))))
Opoziciu ovlada hysteria a panika :-))))
Tu zazil ked som bol na polovacke v Rusku a bola fajn v terene.
Skor nech sa spravaju suverenne ako napr. Izrael ;-))
Co sa ti stalo s nickom ?Hras sa na dav?:-))))
Vidim to na tebe :-))))
Konecne by malo Slovensko robit svoju politiku a nie len ohybat chrbat panu velkomoznemu...
Pani Zuza bude streckovat az do konca...
Odporúčame