Ja Mercedes-Benz :-)))
Ja Mercedes-Benz :-)))
A? Mal by si s tým problém?
Aby si si ho nevykĺbil :-)))))
Ty si ale ufňukaný :-))))
Kolíková je tá posledná, ktorá má právo Žilinku kritizovať ...
Pani z kozieho paláca bude strečkovať až do konca :-))))
A čo má byť :-))
Rusi nemajú lepšieho politika ako je Putin.
ברוך אתה אדני אלהינו מלך העולם, אשר קדשנו במצוותיו וציוונו להדליק נר חנוכה. :-)
On vie počítať iba do dva preto píše kopec keď ich je 5 :-)))))
A čo? Ty by sí dokázal písať v izraelských debatách hebrejský lepšie ako ja po slovensky tu? :-))))
Niektorí nie ale takí ako ty... :-))))
Ďalšie rozprávky z tisíc a jednej noci :-))))
Vyhrala naaranžovaná scéna :-))))
Biby hrá vabank ...
Môj otec na rozdiel od teba i Šimečku nebol bezcharakterný pajác, ktorý tancoval ako iný pískali. :-)))) Bol inteligentní, vzdelaní, sebavedomí muž, ktorý si v živote aj veľa zlého zažil aj vďaka takým náckom ako si ty...
Lebo to tam je ešte nevyčistené od švábov ... :-))))
Nebol to Truban s bielym práškom v nose ? :-))))))
Odporúčame