Hýbem ti žlčou? Pozor aby ťa nechytil následne aj pankreas :-)))))
Hýbem ti žlčou? Pozor aby ťa nechytil následne aj pankreas :-)))))
Ešte napíš, že žerie malé detí a bude to dokonalé :-)))))
Vidíš ale teraz zakopol tomu sa hovorí aj záujem ... na rozdiel od progresívnych, ktorí sú neprebudení ...:-))))
To bolo aj nemeckého kriku roku 2015 keď podkopla moslimského migranta maďarská novinárka pri nelegálnom prekročení maďarských hraníc...Vtedy ju mediálne ukrižovali...
Čo je na tom zaujímavé? Je to realita, že v tých regiónoch zdochol pes a nie sú zakŕmení ako v progresívnej Bratislave, ktorá na nich zvysoka ....
Vycvičili si ich v mimovládkach na povel :-)))) Ale asi im dochádzajú chechtáky keď ani hudba nebola ako za šaškovania za Slušné Slovensko :-))))l
Je to riadny chrapúň ...
Aj to je možné ak nebudú ťahať občanov iba za nos ale robiť pre neho :-)
Súhlasím... A ukropropaganda bude tvrdiť že tú S 300 poslali Rusi ... ;-))
Aj tak tomu nerozumie :-))))
Aké rakety zasiahli Charkov?Veď Rusi už podľa ukrajinskej propagandy a britskej rozviedky rakety dávno nemajú dokonca ani vojakov nemajú ako som sa včera na Pravde dočítal iba tých o barlách :-))))
Dve tretiny opytanych si myslia ze vlada vydrzi 4 roky ...Moncicaci z Bratislavy na predcasnu zmenu nestacia Volby ste prehrali tak styri roky budete minimalne v opozicii :-)))
Moncicaci co robia cirkus na namesti musia byt z tohto prieskumu zufali :-))))
Vdaka Matovicovym slubom v osadach inak by to bolo este horsie:-))))
Niekto si mysli ze oklame zasa ludi kricanim na tribunach ako po zavrazdeni Kuciaka.To fakt podcenuju slovenskeho volica ze ho maju za hlupaka?...:-))))
Prehrali ste volby tak vam zostava iba knucat :-)))
A to sa USA povazuju sa spojencov ...
za taky...
Nevies kde zmizlo 22 miliard € pocas bacovania Matovica Hegera a Odora?To by nedokazala ukradnut ziadna ina mafia :ca taky kratky cas -))))
Mimovladkam sekaju zdroje tak sa ich pijavice zvijaju :-)))
Odporúčame