Len ty sa nestrachuj vsetko zle sa na dobre obrati ;-)))
Len ty sa nestrachuj vsetko zle sa na dobre obrati ;-)))
Tento bude dospely ale s detskym zmyslanim :-)))
To som sa tiez nasmial :-))))
Ty si Mongol :-))))
Ty si nacengany ked trepes od veci sprostosti? :-)))Daj si kakavko a chod spat Jozinko :-))))
Ja kobylu doma nemam mozno ty ked ti je tak mila :-))))
Debo si ked splietas piate cez deviate.On pise o voze a ty o koze Bozke :-)))
Mozes ist Hamasakom pomahat do Gazy ked si tak zapaleny.Len pritom si mozes lahko pripalit svoje tojase :-))))
Ja tvrdim ze nie?Nikto nieje nesmrtelny ani ty :-)))
Fico ktoremu z policajtov dal statut chraneneho svedka?. ...
Po 3,5roku chaosu zacina sa na Slovensku instalovat poriadok...
Daj si obroku a uz neerdzi kobyla ...:-))))
Zasa zavidis?:-)))
Aj na neho pride vyckaj casu.
Kedy už prestaneš fňukať nad tým, že ste prehrali voľby vďaka 3,5 ročnému flákaniu a hádaniu sa vo vláde ...:-))))
Vedel veľa na zabijaka chodcov ...
Nový predseda Snemovne reprezentantov Mike Johnson (R-La.) vo štvrtok večer pre Fox News povedal, že u prezidenta Bidena vidí „úpadok kognitívnych funkcií“, čo odzrkadľuje jednu z častých kritikov siete prezidenta.
„Vidíte u Joea Bidena kognitívny pokles? A ak áno, predstavuje to nebezpečenstvo pre krajinu? Spýtal sa Johnsona moderátor Fox News Sean Hannity .
"Mám, myslím, že väčšina z nás áno," odpovedal 51-ročný rečník. “To je realita. Nie je to pre neho osobná ľahostajnosť, súvisí to s vekom a bystrosťou a každý je iný. Každý starne inak."
„Je jasné, že ak sa pozriete na záznam Joea Bidena, ktorý sa pred niekoľkými rokmi hádal v senátnom justičnom výbore, a uvidíte prejav, ktorý teraz prednáša, je v tom rozdiel,“ pokračoval Johnson. "Opäť chcem povedať, že to nie je jeho osobná urážka." Je to len realita."
Avdijivka sa môže stať druhým Bachmutom, povedal ešte začiatkom jari hovorca ukrajinskej armády. Kedysi tridsaťtisícové mesto je dôležité strategicky, no už od roku 2014 je aj symbolom ukrajinského odporu...A vieme ako dopadli kyjevskí vojaci v Bachmute. Rusi ich tam po desaťtisíce rozomleli ...
Odporúčame