Ty si ale nerváčisko :-))) Vieš v živote som zažil takých ako ty, čo mali rečí ako koza bobkov. Nakoniec zistili pri lekcii, ktorú následne dostali, že podceňovanie súpera sa nevypláca. :-))))
Ty si ale nerváčisko :-))) Vieš v živote som zažil takých ako ty, čo mali rečí ako koza bobkov. Nakoniec zistili pri lekcii, ktorú následne dostali, že podceňovanie súpera sa nevypláca. :-))))
Takými nepodstatnými a zbytočnými útokmi s veľkými stratami chcú udržať morálku nad nulou :-))))
Nefnukaj alebo chces mat za susedov Hamasakov?To by si mal zazitok do konca tvojho biedneho a kratkeho zivota.Taky sralo ako ty by bol iba ich lovna zver...:-)))
Daj si davku a uz neerdzi :-)))
Aka hanba ved ty nie si vo vlade nacko :-))))
Bohuzial sa tam narodili aj jelita ako Ty .:-))))
Nefnukaj :-)))
Igor neblazni :-))))
Je to iba sprosty chumaj a uz s nim nikto spolky robit nebude .
Kde pises ze nie?:-))))
Matovica odstavili ako ceckove prasa :-))))
Super preto si rozumieme co da tyka Ruska ;-)
Ako ten STBak z Kysuc Stano....
Preto nerozprávajú ukrajinsky ale jazykom nenávidených Rusov. Si zábavný :-)))))
Ty isto nerozumieš výrazu dôstojne ..:-)))
Neuhádol môžeš ešte dvakrát :-))))
Nie si ty Mongol ? :-))))
Alebo prášok od Trubana :-))))
Odporúčame