Ešteže nie barana či Dunča ako ty...
Ešteže nie barana či Dunča ako ty...
Prečo by mal niekoho prenasledovať? :-))))
Diagnózu máš iba ak ty. :-)))
Ty si na práškoch...
Stav nezmenený ako bolo vtedy tak je i teraz idylka :-)))) https://www.youtube.com/watch?v=jkT7rZ3AWzc
Ty ich máš na háku ale oni teba nebudú mať. Urobia ti bombový život :-)))))
Dávaš mu ťažké otázky je z nich prekvapený ;-))))
Veď nemrnči. Nebudem strácať čas vecnou debatou s trollom ako si ty...
Neboj sa Hamasákov, čo prežijú tam budeš mať v EÚ coby dub. Môžeš im prášiť koberčeky :-))))
Hlasoval ako dobrý politik.
To sú ďalšie starosti...Na Slovensku nosia choroby...
Keď ti robí dobre zo seba robiť trkvasa nech sa páči rob... :-))))
Presne tak ale trkvasovi to nevysvetlíš...
Pre Izraelčanov to nie je zlé riešenie ale z Egypta pôjdu obohacovať EÚ...Slniečkári a progresívni ich budú tam vítať zasa s otvorenou náručou... Len zlý Fico ich nebude chcieť pustiť na Slovensko :-)))))
Igorko skuvíňa. Asi mu niekto skáče po kurích okách. :-)))))
Možno si už chystá ruksak :-)))))
Čo Matovič s Hegerom vyhrali voľby?:-))))
Oprava podlý :-)))))
Radšej choď na svoj dúhový pochod lebo trepeš :-)))))
Ani exorcista jej nepomôže , ktorý jej onoho času vydymil županskú kanceláriu :-)))))
Odporúčame