Zasa si čítal ukrajinské bájky? :-)))))
Zasa si čítal ukrajinské bájky? :-)))))
Majú po chlebíku a teraz môžu na revanš zbierať medvedie bobky keď si ich tak namnožili ...:-)))
On robí na družstve vrátnika :-)))))
Nakoniec pani z kozieho ešte bude ľutovať, že neschválila Huliaka :-)))))
Budajovcom sa začali krčiť uši ako kapustné listy :-)))))
Neboj pán Taraba bude ešte lepší minister ako z SNS. Aj sa vám z neho natiahnu krky ako sysľom :-))))))))
Veď si ho vymodlili u pani z kozieho paláca tým, že odmietali Huliaka tak, čo teraz nariekajú... :-)))))
V čom bola fašistická, že mala iný názor ako ty ale o tí čo ju dali zabiť? Aj Kuciak mal iný názor ako tí, čo ho zabili, či dali zabiť. Žiadny rozdiel....
Gejša to vypisuj tým čo to písali a nie mne. Alebo navštív psychiatra :-))))
Izrael ani Rusko nežobre ako Ukrajina ...:-)))
Ukrajina je teroristický štát a USA ju napomenuli... Smrť mladého človeka napomenutím "vybavili"...
Snazit sa moze ale zostava mu iba spievat labutiu piesen...:-)))
A este ma sofistikovanejsi prejav ...
Medveda ti mali dopravit do spalne ...
Akoby Biden, či Trump boli mladíci :-))))
V Austrálii je tiav okolo 1 milióna môžu si dojenie podeliť a zobrať si tam na výpomoc osadníkov ;-)))
Stačilo dodržiavať Ukrajinou Minské dohovory...
Odporúčame