Každý bude lepší ako kotolník "odborník" Budaj, čo tvrdil , že medvede sú vegetariáni :-)))))
Každý bude lepší ako kotolník "odborník" Budaj, čo tvrdil , že medvede sú vegetariáni :-)))))
Veď ste tam mali podobný prípad pred voľbami že niekoľký tvrdili to isté aj narodenie. Myslím že to bolo v Trenčíne a Smer to vytiahol :-)))))
Možno potrebuje hnojivo aby narástol ... :-)))))
Mal by si ísť rozdávať humanitné balíčky do Gazy Hamasákom :-))))
Si obyčajný klamár a nerob si to ešte horším :-)))))
Ty si tých sprostostí dnes napísal nemám ich čas čítať :-)))))
Nestrážite. Počas Covidovej hystérie boli takmer hermeticky uzavreté a teraz migrantov nedržíte v táboroch na hraniciach ani sa nepreverujú ako by mali. Možno tam máte aj Hamasákov a všetci sú Ahmed a narodení jeden deň... :-))))
Progresívna vláda je na vine že migranti nezostávajú na krku Maďarom. To bolo pred voľbami vyhlásení že migranti len prechádzajú cez Slovensko a že Nemci neuzatvoria hranice a všetko ostatné je len predvolebná kampaň opozície. A hľa po voľbách sa stal opak a Nemci zatiahli šúber aj okolité štáty a vandrovníci zostali na krku Slovensku :-))))
Takto by si tých migrantov musel nechať Orbán v Maďarsku a to by ťa malo tešiť nie? :-)))))
Viktor nie je na vine, že slovenská vláda je impotentná zastaviť migrantov na hranici. Tak ako to robia Poliaci Česi, Rakúšania aj Nemci. Netoč dookola svoju tupú "mantru" :-))))
Keď chránil plotom pri invázii vandrovníkov Schengen bol pre vás nacista odľud . Takmer ste ho ukrižovali.:-))))) Čo bráni Odorovi aby migrantov nepúšťal z Maďarska na Slovensko? Tak ako to robia Česi, Poliaci Rakúšania so Slovenskom? Progresívna politika tomu bráni a pani z kozieho...
Už je vymenovaný za premiéra? Od kedy? Netrep :-))))
Keď urobili z kotolníka ministra životného prostredia čo tvrdil že medveď je vegetarián tak" odborná verejnosť" držala bobríka mlčania :-))))
Ja sa nemusím snažiť nič. Všetko robíš ty sám :-))))
A? Na vine nie je Orbán, že si ich Slovensko vpúšťa na územie ale Odor a pani z kozieho paláca :-))))
Trepeš od veci douč sa a potom príď medzi dospelých :-)))))
Upokoj sa... Bol by som nerád ak by ťa klepla pepka... Si zábavný dvorný šašo debaty :-)))))
Ty nie si Slovensko ale iba Jožinko nepreceňuj sa :-))))
Veď je to len taký Jožinko :-)))))
Odporúčame